Strona główna » Wydział
Aktualności i wydarzenia na Wydziale Zarządzania
Relacja z meczu siatkówki Wydział Zarządzania vs Wydział Ekonomiczny
Data publikacji: Piątek, 30 czerwca 2017 roku

W dniu 8 czerwca br. studenci oraz pracownicy naszego Wydziału zamierzyli się podczas meczu piłki siatkowej z pracownikami i studentami Wydziału Ekonomicznego UG.

W pierwszym meczu, męska studencka drużyna WZR mimo zaciętej i efektownej walki, przegrała ze studentami Wydziału Ekonomicznego. Studenci WZR ulegli swoim przeciwnikom ( 22:25) w I secie, a w końcówce (23:25).

W następnym meczu zmierzyli się pracownicy obu wydziałów. Tu również po ciężkiej walce nasi pracownicy ulegli w setach 0:2, więc było wiadome, iż to WE wygra tą rywalizację.
Warto jednak zaznaczyć, że nasi pracownicy nie musieli posiłkować się studentami, natomiast WE musiał dobrać do swojego składu 2 studentów.

Studencka drużyna żeńska WZR, wygrała natomiast walkowerem z uwagi na brak przeciwniczek po stronie Wydziału Ekonomicznego.

Ogólny wynik rywalizacji międzywydziałowej to 2:1 dla Wydziału Ekonomicznego.

Składy drużyn:

Studenci WZR : Bartek Deptuła, Daniel Gierszewski, Kamil Żukowski, Karol Fidyk, Maciej Mateusiak, Maciej Skowroński, Mateusz Wnuk.

Studenci WE: Kamil Wołk, Jakub Skurczyński, Kamil Michalczyk, Bartek Zochniak, Marcin Zdunek, Piotr Ścięgosz, Daniel Gierszewski, Karol Fidyk.