Strona główna » Anna Gierusz
Anna Gierusz
Aktualizacja: Wtorek, 26 września 2017 roku, godz. 19:25

dr Anna Gierusz

Stanowisko:
Asystent
231
(+48 58) 523 11 19

Konsultacje

Odwołane w dniu:
23.04.2019
godz. 11.30-12.30
pok. 231
Tydzień I:
Środa
godz. 15.00-16.00
pok. 231
Tydzień I:
Wtorek
godz. 11.30-12.30
pok. 231
Tydzień II:
Środa
godz. 15.00-16.00
pok. 231
Tydzień II:
Wtorek
godz. 11.30-12.30
pok. 231

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Descriptive Statistics
    • Probability Concepts
    • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna
    • Zastosowania matematyki w ekonomii
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Zastosowania matematyki w ekonomii
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Statystyczna analiza decyzji
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Statystyczna analiza decyzji

Prowadzone seminaria

Egzaminy i zaliczenia

  • Descriptive Statistics [ćw]
  • grupa: S11-61
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-61
    Piątek 08.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

  • Statystyczna analiza decyzji [lab]
  • grupa: S42-11
    Środa 23.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N42-11
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N42-12
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S42-11
    Środa 06.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    grupa: N42-11
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin drugi

    grupa: N42-12
    Niedziela 10.02.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin drugi

    grupa: N42-11
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin trzeci

    grupa: N42-12
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin trzeci

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • grupa: N11-07
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-32
    Środa 16.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-01
    Środa 23.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-04
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-09
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N11-07
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

    grupa: S11-04
    Piątek 08.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    grupa: S12-01
    Piątek 08.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    grupa: S12-32
    Piątek 08.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    grupa: S13-09
    Piątek 08.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

    grupa: N11-07
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin trzeci

    grupa: S12-01
    Środa 27.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin trzeci

    grupa: S12-32
    Środa 27.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin trzeci

    grupa: S13-09
    Środa 27.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin trzeci

Publikacje