Strona główna » Katedra Bankowości i Finansów
Egzaminy i zaliczenia

dr Adam Barembruch
  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki sprzedaży [wdw]
  • gr.: N54-01
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia gospodarcze [ćw]
  • gr.: S21-31
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie finansami osobistymi [w, WDW]
  • gr.: S44-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska
  • Ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S21-31
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Niedziela 11.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala 217
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-31
    Niedziela 11.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala 217
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-51
    Niedziela 11.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala 217
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-52
    Niedziela 11.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala 217
    Z
    termin drugi

dr Paweł Galiński
  • Economic Policy [ćw]
  • gr.: S21-61
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Economic Policy [w]
  • gr.: S21-61
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    E
    termin drugi

  • Modern Public Finance [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 202
    Z
    termin drugi

dr Patryk Kaczmarek
  • Bankowość uniwersalna i inwestycyjna [ćw]
  • gr.: N41-01
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse [ćw]
  • gr.: S13-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala 217
    Z
    termin drugi

  • Introduction to Finance [w]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

dr Sławomir Kujawa
  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: N41-15
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Niedziela 05.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 05.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala 223
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-01
    Niedziela 18.09.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 18.09.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 18.09.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 18.09.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

  • Pochodne instrumenty finansowe - inżynieria finansowa [ćw]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala 223
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Niedziela 18.09.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala 223
    E
    termin drugi

  • Portfel inwestycyjny [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S22-41
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala 223
    Z
    termin drugi

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S22-41
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

dr Błażej Lepczyński
  • Agencje ratingowe na rynku finansowym [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 01.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: WDW
    Niedziela 18.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin trzeci

  • Bankowość detaliczna [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Niedziela 18.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

  • Bankowość hipoteczna [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Niedziela 18.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

  • Bankowość uniwersalna i inwestycyjna [w]
  • gr.: N41-01
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Venture capital [ćw]
  • gr.: S51-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • Venture capital [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska
  • Portfel inwestycyjny [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Bankowość uniwersalna i inwestycyjna [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S22-41
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • gr.: S12-31
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość korporacyjna [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 28.05.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Ochrona konsumenta na rynku usług finansowych [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S21-31
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S21-51
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S21-52
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S22-41
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-11
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-21
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-25
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

dr Piotr Pisarewicz
  • Ubezpieczenia gospodarcze [ćw]
  • gr.: S21-52
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Działalność lokacyjna zakładu ubezpieczeń [w]
  • gr.: S54-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Prawo finansowe dla maklerów [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia gospodarcze [w]
  • gr.: S21-31
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia na życie o charakterze inwestycyjnym - aspekty ekonomiczne [w]
  • gr.: S44-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • International Financial Markets and Institutions [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 15.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Modern behavioral finance [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy finansów publicznych [w]
  • gr.: S13-15
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: N33-11
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

dr Nina Stepanok
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: S12-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

dr Sebastian Susmarski
  • Finanse [w]
  • gr.: N13-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala 202
    E
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala 202
    E
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala 202
    E
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala 202
    E
    termin drugi

    gr.: N13-05
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala 202
    E
    termin drugi

dr Karol Śledzik
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Katarzyna Welzant
  • Finanse [ćw]
  • gr.: N13-05
    Niedziela 29.05.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Podatki w działalności gospodarczej [ćw]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Podatki w działalności gospodarczej [w]
  • gr.: N33-21
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 18.45-20.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy