Strona główna » Katedra Inwestycji i Nieruchomości
Egzaminy i zaliczenia

mgr Grzegorz Dobrowolski
  • Pośrednictwo i komercjalizacja nieruchomości [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 29.05.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Aleksandra Koszarek-Cyra
  • Innovation Management [ćw]
  • gr.: S43-20
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy gospodarki nieruchomościami [w]
  • gr.: S23-21
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Projekty z funduszy UE [w]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Selected Aspects of Low Emission Economy - Renewable Energy and Green Buildings [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • ARGUS Enterprise [lab]
  • gr.: S53-02
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje na rynku kapitałowym [w]
  • gr.: S23-21
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Inwestycje w instrumenty pochodne [ćw]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje w instrumenty pochodne [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena przedsiębiorstw [lab]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie portfelem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S53-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

mgr Rafał Kowalski
  • Financial Mathematics [ćw]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje na rynku kapitałowym [ćw]
  • gr.: S23-21
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S23-21
    Środa 15.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S33-25
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-11
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 15.05.2022
    godz.: 17.00-20.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 15.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-11
    Sobota 28.05.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-11
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-21
    Środa 15.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-11
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala 208
    Z
    termin trzeci

    gr.: N33-21
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala 208
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-25
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala 208
    Z
    termin drugi

  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

  • Symulacje w rachunku opłacalności inwestycji [ćw]
  • gr.: S33-21
    Środa 08.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 17.00-20.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-21
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala 208
    Z
    termin drugi

dr Ewelina Nawrocka
  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [ćw]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-21
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [ćw]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena nieruchomości [ćw]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Rymarzak
  • ARGUS Enterprise [lab]
  • gr.: S53-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S23-21
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania nieruchomościami [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S33-11
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-11
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N43-01
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 13.30-17.45
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie inwestycjami przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-15
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-31
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Dariusz Trojanowski
  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 15.05.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N33-21
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-2
    E
    termin drugi

  • Rynek nieruchomości [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-2
    E
    termin drugi

  • Wycena nieruchomości [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N43-01
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-2
    E
    termin drugi

  • Wycena nieruchomości komercyjnych [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-2
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Financial Mathematics [w]
  • gr.: S11-61
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    E
    termin drugi

  • Introduction to Risk Management [w]
  • gr.: S21-61
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Partnerstwo publiczno-prywatne - wybrane aspekty [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala
    E
    termin pierwszy