Strona główna » Katedra Ekonomiki Przedsiębiorstw
Egzaminy i zaliczenia

dr Mariusz Chmielewski
  • Operations and Supply Chain Management [w]
  • gr.: S43-20
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S33-25
    Czwartek 16.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem II [w]
  • gr.: N43-31
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 227
    E
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • ABC Przedsiębiorczości [ćw]
  • gr.: S23-15
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

  • Instytucjonalne formy wspierania przedsiębiorczości [ćw]
  • gr.: S23-51
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Otoczenie biznesu [w]
  • gr.: S23-51
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-51
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [grupa A lab]
  • gr.: N43-31
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [grupa B lab]
  • gr.: N43-31
    Niedziela 05.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [lab, gr1 II poł.sem]
  • gr.: S43-31
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [lab, gr2 II poł.sem]
  • gr.: S43-31
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Certyfikowany auditor zarządzania jakością i środowiskiem [lab, II poł.sem]
  • gr.: S33-51
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość żywności i żywienia [w, WDW, II poł.sem]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Nadzór sanitarno - epidemiologiczny i gospodarowanie odpadami medycznymi [w, II poł.sem]
  • gr.: S23-15
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w, WDW II poł.sem]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N53-31
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

  • ABC odpowiedzialności społecznej [w]
  • gr.: S33-15
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w biznesie [w]
  • gr.: S51-01
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-01
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-05
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-11
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-01
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-25
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-26
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-11
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-12
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Etyka w zarządzaniu [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-01
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Etyka w zawodzie brokera ubezpieczeniowego [w]
  • gr.: S54-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N54-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S54-01
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N54-01
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S13-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Społeczna odpowiedzialność biznesu [w]
  • gr.: S33-11
    Środa 01.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Środa 01.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-11
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-11
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Współpraca w biznesie [w]
  • gr.: S23-51
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

dr Joanna Próchniak
  • Decyzje założycielskie przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-51
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • Ekonomika przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-51
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-51
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • Mierniki efektywności procesów - KPI [ćw]
  • gr.: S33-51
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr hab. Joanna Sadkowska
  • Operations and Supply Chain Management [w]
  • gr.: S43-20
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

  • ABC Przedsiębiorczości [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

  • Team building [ćw]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki planowania projektów [w]
  • gr.: N43-31
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie innowacjami [w]
  • gr.: S23-51
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie projektami II [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Certyfikowany auditor zarządzania jakością i środowiskiem [lab, II poł.sem]
  • gr.: S33-51
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Ekologia i ochrona środowiska [w]
  • gr.: S13-15
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Green Business [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 009
    Z
    termin pierwszy

  • Operations and Supply Chain Management [ćw]
  • gr.: S43-20
    Środa 15.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Projekty Lean Six Sigma [ćw]
  • gr.: S53-31
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Total Quality Management and Business Excellence [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Certyfikowany auditor zarządzania jakością i środowiskiem [w, I poł.sem]
  • gr.: S33-51
    Środa 22.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i akredytacja joz [w, I poł.sem]
  • gr.: S23-15
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy