Strona główna » Katedra Ekonomiki Przedsiębiorstw
Egzaminy i zaliczenia

prof. UG, dr hab. Paweł Antonowicz
  • Zarządzanie strategiczne [w]
  • gr.: S51-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Mariusz Chmielewski
  • Przedsiębiorstwo na rynku kapitałowym i pieniężnym [w]
  • gr.: S33-51
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Otoczenie biznesu [w]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S21-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-01
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-02
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-31
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-32
    Środa 26.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin drugi

  • Przedsiębiorczość [ćw]
  • gr.: S43-31
    Środa 15.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 23.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 221
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-32
    Niedziela 23.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 221
    Z
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N53-31
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-225
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: N53-31
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Auditor ISO 9001 [w]
  • gr.: WDW
    Środa 15.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 009
    Z
    termin drugi

  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: S13-01
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: S12-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S13-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S12-02
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S12-03
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S13-01
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S13-02
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S13-03
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S13-04
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S13-05
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: S13-06
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 009
    E
    termin trzeci

    gr.: N13-01
    Niedziela 01.03.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 009
    E
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Niedziela 01.03.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 009
    E
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Niedziela 01.03.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 009
    E
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Niedziela 01.03.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 009
    E
    termin drugi

  • Zarzadzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w]
  • gr.: WDW
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: N23-01
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala lab B
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 18.45-20.15
    sala lab B
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 15.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 12.01.2020
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 12.01.2020
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 009
    Z
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 009
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [ćw]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [w]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

dr Renata Płoska
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-6
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-6
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-6
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-6
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-05
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-6
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-06
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-6
    Z
    termin drugi

    gr.: N22-01
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-6
    Z
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-224
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: S53-02
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 15.12.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S22-02
    Środa 15.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-51
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-228
    Z
    termin pierwszy

  • Venture Capital [ćw]
  • gr.: N43-32
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: S23-03
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-51
    Środa 22.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Ochrona środowiska [w]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 01.12.2019
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-31
    Niedziela 01.12.2019
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: S23-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-02
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-03
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-04
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-05
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-06
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi