Strona główna » Studenci
Sesja egzaminacyjna

dr Sylwia Badowska
  • Marketing II [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Polityka produktu [w]
  • gr.: N33-25
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Barembruch
  • Analiza i wycena akcji, obligacji [ćw]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [ćw]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 18.45-20.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Doradztwo finansowe [w]
  • gr.: S51-01
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Rynek kapitałowy [ćw]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S21-01
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N21-01
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-05
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-06
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Techniki sprzedaży dla pośredników finansowych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych [ćw]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S21-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [ćw]
  • gr.: S43-31
    Środa 15.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: N43-31
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N53-31
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-225
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: N53-31
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: N53-05
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

dr Anna Gierusz
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S21-03
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Środa 15.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S11-04
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Maciej Hyży
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: S51-15
    Środa 29.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Środa 29.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: N34-01
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Prowadzenie ksiąg podatkowych [ćw]
  • gr.: N54-03
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-01
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-27
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: S21-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Finanse publiczne II [w]
  • gr.: S41-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Finanse samorządu terytorialnego [w]
  • gr.: S31-21
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S12-02
    Poniedziałek 16.12.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Poniedziałek 16.12.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 16.12.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 16.12.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: S32-41
    Wtorek 10.12.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 10.12.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N44-03
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Urszula Kęprowska
  • Marketing [w]
  • gr.: N31-31
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-01
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Komorowska
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Corporate failures. Reasons, Prediction and Prevention [w]
  • gr.: WDW
    Środa 15.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: N51-15
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-18
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N51-18
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 30.11.2019
    godz.: 17.00-20.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 30.11.2019
    godz.: 17.00-20.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 30.11.2019
    godz.: 17.00-20.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S31-51
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Odroczony podatek dochodowy [ćw]
  • gr.: N51-17
    Sobota 23.11.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 07.12.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Finanse korporacyjne [w]
  • gr.: S51-21
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: S31-51
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Podstawy budownictwa i kosztorysowania [ćw]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S21-01
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-16
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

  • ERP w finansach [lab]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [lab]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Systemy ERP [ćw]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S13-03
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie zasobami i usługami informatycznymi [w]
  • gr.: N42-15
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Auditor ISO 9001 [w]
  • gr.: WDW
    Środa 15.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: S13-01
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: S12-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Zarzadzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w]
  • gr.: WDW
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: N23-01
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala lab B
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 18.45-20.15
    sala lab B
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Środa 15.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 12.01.2020
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 12.01.2020
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [ćw]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [w]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Podstawy audytu wewnętrznego [w]
  • gr.: S51-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-18
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Bazy danych [ćw]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Środa 15.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Information Technologies [ćw]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie w języku Python [ćw]
  • gr.: S22-31
    Środa 15.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Serwerowe systemy operacyjne [lab]
  • gr.: S12-32
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Serwery aplikacyjne [lab]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 15.12.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy Business Intelligence [lab]
  • gr.: S52-05
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S52-11
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-230
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza rynku [ćw]
  • gr.: N52-11
    Sobota 21.12.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [lab]
  • gr.: N42-11
    Sobota 23.11.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [w]
  • gr.: S42-01
    Środa 05.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 05.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Badania marketingowe [lab]
  • gr.: S32-41
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Krzysztof Najman
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N52-11
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala 230
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: S12-01
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Big Data [w]
  • gr.: S42-11
    Środa 29.01.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Metody sztucznej inteligencji [w]
  • gr.: S52-11
    Środa 05.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Modelowanie procesów finansowych [w]
  • gr.: D85-01
    Sobota 07.12.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium doktorskie [sem]
  • gr.: S70-01
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-230
    Z
    termin pierwszy

dr Ewelina Nawrocka
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S22-01
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S33-21
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S22-02
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria [lab]
  • gr.: S22-02
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria dynamiczna [ćw]
  • gr.: N42-11
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Poniedziałek 20.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 22.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria dynamiczna [w]
  • gr.: N42-11
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska
  • Rynek kapitałowy [w]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

dr Marta Penczar
  • Bankowość II [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Renata Płoska
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-224
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: S53-02
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

mgr Piotr Porzuczek
  • Programowanie komputerów [lab]
  • gr.: S12-32
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie sieciowe [ćw]
  • gr.: N32-51
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Serwisy internetowe w języku PHP [lab]
  • gr.: S22-31
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Środa 22.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 15.12.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S22-31
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-51
    Piątek 24.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-228
    Z
    termin pierwszy

  • Venture Capital [ćw]
  • gr.: N43-32
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Piątek 17.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N22-31
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • Alternative investments in risk management [w]
  • gr.: WDW
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Controlling operacyjny [w]
  • gr.: S31-31
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • International Financial Markets and Institutions [w]
  • gr.: WDW
    Środa 15.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Behavioral Finance [w]
  • gr.: S41-20
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: S21-01
    Środa 15.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Public Finance and Taxes [ćw]
  • gr.: S21-61
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Sikorski
  • Kodeks spółek handlowych [w]
  • gr.: S41-21
    Środa 29.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-22
    Środa 29.01.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Prawo [w]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-06
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S23-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski
  • Controlling finansowy w przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S24-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Financial Markets and Instruments [w]
  • gr.: S21-61
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie inwestycjami [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 14.12.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Analiza instytucji kredytowych [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: S23-03
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-51
    Środa 22.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Ochrona środowiska [w]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 01.12.2019
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-31
    Niedziela 01.12.2019
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Inwestycje infrastrukturalne - studia przypadków [lab]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-34
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 13.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-34
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje infrastrukturalne - studia przypadków [w]
  • gr.: S53-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Wycinka
  • Statystyka [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy