Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

dr Alicja Antonowicz
  • Partnerstwo i współpraca w biznesie [ćw]
  • gr.: S23-51
    Poniedziałek 27.05.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S13-01
    Środa 29.05.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Środa 29.05.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Środa 29.05.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Środa 29.05.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Środa 29.05.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Jerzy Auksztol
  • Inżynieria oprogramowania [ćw]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Inżynieria oprogramowania [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Programowanie obiektowe [w]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-20
    E
    termin drugi

dr Adam Barembruch
  • Finanse międzynarodowe [ćw]
  • gr.: S31-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse osobiste [w, WDW]
  • gr.: S24-01
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Piątek 31.05.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S33-22
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: S14-01
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Systemy emerytalne [w]
  • gr.: S31-41
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Tadeusz Bołt
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 14.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Środa 26.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Środa 26.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Środa 26.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Środa 26.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Środa 26.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-31
    Środa 26.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Środa 26.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-01
    Środa 11.09.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S11-02
    Środa 11.09.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S11-03
    Środa 11.09.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S11-04
    Środa 11.09.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S11-05
    Środa 11.09.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S12-31
    Środa 11.09.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

    gr.: S12-32
    Środa 11.09.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin trzeci

dr Agata Borowska-Pietrzak
  • Ocenianie pracowników [w]
  • gr.: S33-35
    Środa 12.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Rozwiązania IT dla firm sektora MŚP [w, WDW]
  • gr.: S24-01
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Podatek VAT w przedsiębiorstwie [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek budżetowych [w]
  • gr.: S31-51
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Michał Chalastra

dr Mariusz Chmielewski
  • Zarządzanie produkcją [w]
  • gr.: S33-42
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

mgr Marta Chylińska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-02
    Piątek 31.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

    gr.: S11-03
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

dr Marzenna Czerwińska
  • Lokalizacja działalności gospodarczej [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Otoczenie biznesu [w]
  • gr.: S23-51
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Otoczenie biznesu [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 27.05.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S13-01
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-07
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-08
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Leszek Czerwonka

mgr Liwia Delińska
  • Budżetowanie i audyt marketingowy [ćw]
  • gr.: S33-25
    Środa 05.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing [ćw]
  • gr.: S32-41
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing ery cyfrowej [ćw]
  • gr.: S33-25
    Środa 05.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Segmentacja rynku [ćw]
  • gr.: S23-25
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Strategie konkurencji [ćw]
  • gr.: S23-25
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Środa 05.06.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Zarządzanie projektami [ćw]
  • gr.: S33-31
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 402
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-35
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 402
    Z
    termin drugi

mgr Grzegorz Dobrowolski
  • Pośrednictwo i komercjalizacja nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Dryl
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-41
    Środa 05.06.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-108
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing ery cyfrowej [ćw]
  • gr.: S32-31
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Budżetowanie i audyt marketingowy [w]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing ery cyfrowej [w]
  • gr.: S33-25
    Środa 05.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Zachowania konsumenckie [ćw]
  • gr.: S23-25
    Środa 05.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr Wioleta Dryl
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-108
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing [w]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 11.15-12.00
    sala 108
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 11.15-12.00
    sala 108
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 11.15-12.00
    sala 108
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

    gr.: S32-41
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

    gr.: S32-51
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie marketingowe [w]
  • gr.: S23-25
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

dr Anna Dziadkiewicz
  • Nowe trendy w turystyce - potencjalne wyzwania i szanse dla zarządzających w sektorze turystycznym [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Patryk Dziurosz-Serafinowicz
  • Logika [w]
  • gr.: S12-31
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S34-01
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Poniedziałek 02.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: S34-01
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

dr Bartłomiej Gabriel
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S24-01
    Środa 19.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Damian Gajda

dr Paweł Galiński
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: S12-01
    Środa 12.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 12.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Finanse [w]
  • gr.: S13-01
    Środa 12.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Środa 12.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Środa 12.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Środa 12.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Środa 12.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Środa 12.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Środa 12.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Środa 12.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Przygotowanie projektów finansowanych z funduszy UE [WDW]
  • gr.: S34-01
    Środa 12.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr inż. Bartłomiej Gawin

dr Anna Gierusz
  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-01
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Środa 26.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 231
    Z
    termin drugi

  • Probability Concepts [ćw]
  • gr.: S11-61
    Środa 05.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Probability Concepts [w]
  • gr.: S11-61
    Środa 12.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-61
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 231
    E
    termin drugi

    gr.: S11-61
    Środa 11.09.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 231
    E
    termin trzeci

mgr Maciej Gierusz

dr Anna Golec

prof. nadz, dr hab. Wiesław Golnau
  • Podstawy wynagradzania pracowników [w]
  • gr.: S33-35
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • System wynagradzania i oceniania pracowników [w]
  • gr.: S33-41
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

dr Karolina Gościniak

dr Maciej Hyży
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S11-04
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Beata Jackowska

prof. nadz, dr hab. Arkadiusz Janicki
  • Historia gospodarcza [w]
  • gr.: S11-01
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse [w]
  • gr.: S11-01
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Niedziela 15.09.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Niedziela 15.09.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Niedziela 15.09.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Niedziela 15.09.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Niedziela 15.09.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
  • gr.: S12-01
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

Magdalena Jaś-Nowopolska
  • Prawo w inwestycjach i nieruchomościach [w]
  • gr.: S23-21
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska

mgr Zofia Judycka
  • Język angielski [Ćw]
  • gr.: A/042/17B2
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Organizacja i technika badań próbkowych [w]
  • gr.: S22-41
    Środa 19.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala 233
    E
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S22-32
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S14-01
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S14-01
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 16.00-18.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S14-02
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 16.00-18.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-32
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 16.00-18.30
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: S22-31
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-01
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-01
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 16.00-18.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S14-02
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 16.00-18.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S22-21
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 16.00-18.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S22-31
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 16.00-18.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S22-32
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 16.00-18.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S22-41
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 16.00-18.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Tomasz Kawka
  • Zarządzanie środowiskiem pracy [w]
  • gr.: S23-31
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

dr Angelika Kędzierska-Szczepaniak
  • Introduction to Finance [w]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Podatki w działalności gospodarczej [ćw]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

dr Urszula Kęprowska
  • Marketing wewnętrzny [w]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik

dr Olga Komorowska

prof. nadz, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-31
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Środa 12.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S23-25
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S23-31
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

mgr Paweł Korcz
  • Inwestycje na rynku kapitałowym [ćw]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska

dr Cyryl Kotyla
  • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów [w]
  • gr.: S31-51
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje na rynku kapitałowym [w]
  • gr.: S23-21
    Środa 19.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

dr Arkadiusz Kozłowski

dr Wojciech Kozłowski
  • Ewidencja działalności i rozliczenia podatkowe MSP [w]
  • gr.: S33-41
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Środa 11.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

mgr Rafał Kramer
  • Podstawy zarządzania nieruchomościami [ćw]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-35
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-41
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-42
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Badania marketingowe [ćw]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-31
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Segmentacja rynku [w]
  • gr.: S23-25
    Środa 12.06.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

dr Sławomir Kujawa
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S22-21
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: S22-21
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    E
    termin trzeci

    gr.: S22-41
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    E
    termin drugi

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski

dr Lech Kujawski

prof. nadz, dr hab. Przemysław Lech

dr Anna Lenart
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-51
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami informatycznymi [ćw]
  • gr.: S32-31
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [ćw]
  • gr.: S32-51
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [w]
  • gr.: S32-51
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Bankowość [w]
  • gr.: S22-21
    Środa 10.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Środa 10.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 09.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 09.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 09.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 09.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 09.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 09.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-07
    Poniedziałek 09.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-08
    Poniedziałek 09.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Bankowość detaliczna [w]
  • gr.: S31-21
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Poniedziałek 09.09.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala 223
    E
    termin drugi

  • Bankowość hipoteczna [w]
  • gr.: S31-21
    Środa 12.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Wtorek 10.09.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala 223
    E
    termin drugi

  • Bankowość korporacyjna [w]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Majerowska
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S22-21
    Środa 12.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-04
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza techniczna [w]
  • gr.: S32-21
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-42
    Środa 05.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość żywności i żywienia [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 20.15-21.00
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Środa 19.06.2019
    godz.: 19.30-20.15
    sala 09/11
    Z
    termin drugi

dr Marek Markowski
  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: S12-01
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy sieci komputerowych [w]
  • gr.: S12-31
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 09.45-14.15
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 09.45-14.15
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Sprawozdawczość finansowa [w]
  • gr.: S21-21
    Środa 12.06.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Środa 12.06.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Środa 12.06.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Środa 12.06.2019
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Język SQL [lab]
  • gr.: S12-32
    Piątek 31.05.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji bazodanowych [lab]
  • gr.: S22-31
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

  • System operacyjny Linux [lab]
  • gr.: S12-31
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy Big Data [lab]
  • gr.: S32-31
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Technologie sieci WAN [lab]
  • gr.: S32-31
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Leszek Michalczyk

prof. nadz, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Badania marketingowe [w]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-31
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Metody klasyfikacji [w]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Paweł Miłobędzki

dr Zdzisław Mokwa
  • Zarządzanie logistyczne [w]
  • gr.: S33-31
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Krzysztof Najman
  • Eksploracyjne metody analizy danych [ćw]
  • gr.: S32-41
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Eksploracyjne metody analizy danych [w]
  • gr.: S32-41
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Sztuczne sieci neuronowe [lab]
  • gr.: S32-41
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-239
    Z
    termin drugi

mgr Ewelina Nawrocka
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S23-21
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [ćw]
  • gr.: S33-21
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [ćw]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Paulina Nogal-Meger

dr Sabina Nowak
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-21
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska

dr Marta Penczar
  • Bankowość [w]
  • gr.: S12-31
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S13-06
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Ochrona konsumenta na rynku usług finansowych [WDW]
  • gr.: S14-01
    Czwartek 23.05.2019
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Czwartek 23.05.2019
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [ćw]
  • gr.: S23-21
    Czwartek 23.05.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S21-21
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-31
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S21-31
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S21-51
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S21-52
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S22-21
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

dr Piotr Pisarewicz
  • Ubezpieczenia gospodarcze [w]
  • gr.: S21-21
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia w działalności gospodarczej [w]
  • gr.: S33-41
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia w zarządzaniu ryzykiem w przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S31-41
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka [ćw]
  • gr.: S11-03
    Środa 05.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Środa 19.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Środa 19.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Środa 19.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Środa 19.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 19.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

dr Renata Płoska
  • Społeczna odpowiedzialność biznesu [w]
  • gr.: S33-31
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-35
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-41
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-42
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-31
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S33-35
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S33-41
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S33-42
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S33-51
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

dr Agnieszka Pobłocka
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S32-41
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala p-231
    Z
    termin pierwszy

  • Metody aktuarialne [ćw]
  • gr.: S31-41
    Środa 05.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-1
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-41
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Metody aktuarialne [w]
  • gr.: S31-41
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    E
    termin pierwszy

mgr Monika Polak
  • Język angielski [Ćw]
  • gr.: A/080/17FiRC1
    Środa 19.06.2019
    godz.: 08.45-12.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: A/080/17FiRC1
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 08.45-15.00
    sala C-5
    E
    termin drugi

dr Joanna Próchniak
  • Decyzje założycielskie przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-51
    Piątek 31.05.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala 228
    Z
    termin drugi

  • Ekonomika przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-51
    Piątek 31.05.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

mgr Adriana Ruta
  • Język angielski [Ćw]
  • gr.: A/051/17B2C1
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: -
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: A/050/17B2
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: -
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Ryszard Rutka
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: S13-01
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-07
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-08
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 02.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 02.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 02.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 02.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 02.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 02.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-07
    Poniedziałek 02.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S13-08
    Poniedziałek 02.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

dr Małgorzata Rymarzak
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S23-21
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Sadkowska
  • Seminarium licencjackie []
  • gr.: S33-51
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala p-227
    Z
    termin pierwszy

  • Project Planning with Microsoft Project [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 24.05.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie innowacjami [w]
  • gr.: S23-51
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala 227
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie produkcją [ćw]
  • gr.: S33-51
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Piątek 31.05.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-42
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 17.00-17.45
    sala 227
    Z
    termin drugi

mgr Jędrzej Siciński
  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [ćw]
  • gr.: S23-51
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S21-21
    Środa 26.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Środa 26.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Środa 26.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Środa 26.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S21-31
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Introduction to Accounting [ćw]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • Introduction to Accounting [w]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-3
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy controllingu [ćw]
  • gr.: S21-21
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość finansowa [ćw]
  • gr.: S21-52
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość finansowa [w, WDW}]
  • gr.: S34-01
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: S33-21
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Joanna Sikora
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: S11-03
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka

dr Ewa Spigarska

mgr Grażyna Stefańska-Ulanowska
  • Język angielski [Ćw]
  • gr.: A/046/17FiRB2
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-16.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: A/047/17FiRB2C1
    Środa 19.06.2019
    godz.: 08.45-15.00
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

dr Jędrzej Strumiłło

dr Sebastian Susmarski
  • Analiza podatkowa [ćw]
  • gr.: S34-01
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Controlling w sektorze publicznym [w]
  • gr.: S31-41
    Środa 05.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość banków [w]
  • gr.: S31-51
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Projekty z funduszy UE [w]
  • gr.: S23-21
    Środa 05.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: S12-01
    Środa 19.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 19.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Zarządzanie projektami [w]
  • gr.: S33-21
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-42
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Green Business [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Modele doskonałości [lab]
  • gr.: S33-42
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Rozwój zrównoważony [w]
  • gr.: S33-42
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik

mgr Izabela Śliwińska
  • Język angielski [Ćw]
  • gr.: A/048/17FiRC1
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 10.30-14.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: A/049/17FiRB2C1
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 10.30-14.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr Justyna Tanaś
  • Podstawy gospodarki nieruchomościami [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-208
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek nieruchomości [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Dariusz Trojanowski
  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Środa 26.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 207
    E
    termin drugi

    gr.: S33-22
    Środa 26.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 207
    E
    termin drugi

mgr Zbigniew Wałowski
  • Język angielski [Ćw]
  • gr.: A/045/17FiRB1
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: A/084/17IiEB2
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Dariusz Wieczorek
  • Controlling finansowy [w]
  • gr.: S31-31
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Controlling projektów [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Modele doskonałości [w]
  • gr.: S33-42
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 09/8
    E
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S32-21
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-51
    Środa 12.06.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Wycinka
  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-02
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka [w]
  • gr.: S11-01
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S22-21
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Anna Zamojska
  • Analiza portfela papierów wartościowych [ćw]
  • gr.: S22-21
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość [w]
  • gr.: S11-01
    Środa 12.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 12.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 12.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Środa 12.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 12.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek budżetowych [ćw]
  • gr.: S31-52
    Środa 05.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy