Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

dr Adam Barembruch
  • Ubezpieczenia gospodarcze [ćw]
  • gr.: S21-31
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Robert Bęben
  • Marketing [w]
  • gr.: S32-21
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing na rynku kapitałowym [w]
  • gr.: S33-25
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Segmentacja rynku [w]
  • gr.: S23-25
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska
  • Ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S21-31
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Agata Borowska-Pietrzak

mgr Małgorzata Broniewska

dr Dorota Buchnowska
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S22-32
    Środa 08.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Rachunkowość jednostek budżetowych [w]
  • gr.: S31-51
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Środa 14.09.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Środa 14.09.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 222
    E
    termin drugi

dr Mariusz Chmielewski
  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S33-25
    Czwartek 16.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S11-01
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin drugi

dr inż. Marta Chylińska

dr Marzenna Czerwińska
  • ABC Przedsiębiorczości [ćw]
  • gr.: S23-15
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

  • Instytucjonalne formy wspierania przedsiębiorczości [ćw]
  • gr.: S23-51
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Otoczenie biznesu [w]
  • gr.: S23-51
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-51
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Halina Czubasiewicz

dr Emilia Dobrowolska
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S23-11
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-11
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 402
    Z
    termin pierwszy

mgr Grzegorz Dobrowolski
  • Pośrednictwo i komercjalizacja nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Tomasz Dryl

dr hab. Anna Dziadkiewicz

dr Bartłomiej Gabriel
  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S23-11
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S21-31
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Paweł Galiński
  • Economic Policy [ćw]
  • gr.: S21-61
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Economic Policy [w]
  • gr.: S21-61
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    E
    termin drugi

  • Modern Public Finance [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 202
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Bartłomiej Gawin

dr Anna Gierusz
  • Probability Concepts [ćw]
  • gr.: S11-61
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Probability Concepts [w]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-238
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-2
    Z
    termin drugi

dr Maciej Gierusz

dr Juliusz Giżyński
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza fundamentalna [ćw]
  • gr.: S32-21
    Środa 08.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza fundamentalna [w]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza techniczna [ćw]
  • gr.: S32-21
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza techniczna [w]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Wiesław Golnau
  • Motywowanie w organizacji [w]
  • gr.: S23-11
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Wynagradzanie pracowników [w]
  • gr.: S33-11
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Eugeniusz Gostomski
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S21-51
    Środa 01.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Środa 01.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

dr Maciej Hyży
  • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów [w]
  • gr.: S31-51
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Beata Jackowska

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S12-32
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-118
    Z
    termin trzeci

  • Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
  • gr.: S12-01
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-118
    Z
    termin drugi

dr inż. Przemysław Jatkiewicz
  • Bezpieczeństwo serwisów internetowych [lab]
  • gr.: S22-31
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska

dr Patryk Kaczmarek
  • Finanse [ćw]
  • gr.: S13-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala 217
    Z
    termin drugi

  • Introduction to Finance [w]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

dr Marek Kalinowski
  • Analiza pracy [w]
  • gr.: S33-15
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-15
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S11-02
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w, I poł.sem]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Tomasz Kawka
  • Zachowania organizacyjne [w]
  • gr.: S23-15
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie środowiskiem pracy [w]
  • gr.: S23-11
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Kąkol

dr Katarzyna Koleśnik

dr Olga Komorowska
  • Statystyka społeczna [lab, gr A]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka społeczna [lab, gr B]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Corporate finance [ćw]
  • gr.: S21-61
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-61
    Wtorek 06.09.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala 210
    Z
    termin drugi

  • Corporate finance [w]
  • gr.: S21-61
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-61
    Wtorek 06.09.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala 210
    E
    termin drugi

dr inż. Aleksandra Koszarek-Cyra
  • Podstawy gospodarki nieruchomościami [w]
  • gr.: S23-21
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Projekty z funduszy UE [w]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Selected Aspects of Low Emission Economy - Renewable Energy and Green Buildings [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska

dr Cyryl Kotyla

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje na rynku kapitałowym [w]
  • gr.: S23-21
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Czwartek 08.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 126
    E
    termin drugi

mgr Rafał Kowalski
  • Financial Mathematics [ćw]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje na rynku kapitałowym [ćw]
  • gr.: S23-21
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S23-21
    Środa 15.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S33-25
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-11
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski

mgr Rafał Kramer
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S33-21
    Środa 15.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

  • Symulacje w rachunku opłacalności inwestycji [ćw]
  • gr.: S33-21
    Środa 08.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

mgr Zuzanna Kraus
  • Marketing ery cyfrowej [ćw]
  • gr.: S33-25
    Środa 01.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing usług medycznych z analizą rynku [ćw]
  • gr.: S13-15
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie marketingowe [ćw]
  • gr.: S23-25
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

mgr Patrycja Krauze-Maślankowska
  • Administrowanie bazami danych [lab]
  • gr.: S22-31
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie w języku SQL [lab]
  • gr.: S12-31
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Krzywdziński
  • Introduction to Accounting [ćw]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Introduction to Accounting [w]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa [ćw]
  • gr.: S31-31
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Michał Kuciapski
  • Interakcja człowiek-komputer [lab]
  • gr.: S12-31
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji hybrydowych [lab]
  • gr.: S22-31
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji REST w C# [w]
  • gr.: S22-31
    Środa 29.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Środa 29.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji wieloplatformowych w Xamarinie [lab]
  • gr.: S32-31
    Środa 22.06.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Środa 22.06.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie serwisów internetowych w chmurze obliczeniowej [lab]
  • gr.: S32-31
    Środa 29.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Środa 29.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Technologie e-learningu 2.0 []
  • gr.: S22-31
    Środa 29.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Środa 29.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Wzorce projektowe wytwarzania aplikacji [ćw]
  • gr.: S32-31
    Środa 22.06.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S23-25
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Sławomir Kujawa
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S22-41
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala 223
    Z
    termin drugi

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S22-41
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

dr Jarosław Kujawski

dr Anna Lenart
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S32-31
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Agencje ratingowe na rynku finansowym [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 01.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: WDW
    Niedziela 18.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin trzeci

mgr Marzena Ławniczak
  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S21-31
    Czwartek 16.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Czwartek 16.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

  • Podstawy controllingu [ćw]
  • gr.: S21-51
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Czwartek 16.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość finansowa [ćw]
  • gr.: S21-31
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

dr Wojciech Machel
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: S13-01
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

mgr Agata Majkowska

dr inż. Ewa Malinowska
  • Certyfikowany auditor zarządzania jakością i środowiskiem [lab, II poł.sem]
  • gr.: S33-51
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość żywności i żywienia [w, WDW, II poł.sem]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Nadzór sanitarno - epidemiologiczny i gospodarowanie odpadami medycznymi [w, II poł.sem]
  • gr.: S23-15
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w, WDW II poł.sem]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Bartosz Marcinkowski
  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-25
    E
    termin drugi

    gr.: S32-41
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-25
    E
    termin drugi

dr Marek Markowski
  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: S12-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Sprawozdawczość finansowa [w]
  • gr.: S21-31
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Czwartek 08.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 203
    E
    termin drugi

    gr.: S21-51
    Czwartek 08.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 203
    E
    termin drugi

    gr.: S21-52
    Czwartek 08.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 203
    E
    termin drugi

dr Jacek Maślankowski
  • Open Source Applications in Business [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji bazodanowych [lab]
  • gr.: S22-31
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • System operacyjny Linux [lab]
  • gr.: S12-32
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Technologie sieci WAN [lab]
  • gr.: S32-31
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska

Monika Mechlińska-Pauli

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Badania marketingowe [ćw]
  • gr.: S23-25
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Badania marketingowe [w]
  • gr.: S23-11
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-21
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-25
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Metody klasyfikacji [w]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki

prof. uczelni, dr hab. Krzysztof Najman

dr Ewelina Nawrocka
  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [ćw]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [ćw]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Środa 14.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Środa 14.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Środa 14.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Econometrics [ćw]
  • gr.: S21-61
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Econometrics [w]
  • gr.: S21-61
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-61
    Środa 07.09.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala 116
    E
    termin drugi

  • Modelowanie procesów finansowych [lab]
  • gr.: S32-21
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Maciej Nyka
  • Prawo w inwestycjach i nieruchomościach [w]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska

dr Marta Penczar
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S22-41
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • gr.: S12-31
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Ochrona konsumenta na rynku usług finansowych [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S21-31
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S21-51
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S21-52
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S22-41
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-11
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-21
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-25
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

mgr Grzegorz Piotrowski
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-03
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin drugi

dr Piotr Pisarewicz
  • Ubezpieczenia gospodarcze [ćw]
  • gr.: S21-52
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia gospodarcze [w]
  • gr.: S21-31
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka [ćw]
  • gr.: S11-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Czwartek 08.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Czwartek 08.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Czwartek 08.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

dr Renata Płoska
  • ABC odpowiedzialności społecznej [w]
  • gr.: S33-15
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S13-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Społeczna odpowiedzialność biznesu [w]
  • gr.: S33-11
    Środa 01.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Środa 01.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-11
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Współpraca w biznesie [w]
  • gr.: S23-51
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

dr Agnieszka Pobłocka
  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-02
    Środa 29.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 07.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

  • Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
  • gr.: S12-02
    Środa 29.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 07.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin drugi

mgr Piotr Porzuczek
  • Wzorce projektowe wytwarzania aplikacji [ćw]
  • gr.: S32-32
    Środa 15.06.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji REST w C# [lab]
  • gr.: S22-32
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie obiektowe [ćw]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Decyzje założycielskie przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-51
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • Ekonomika przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-51
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-51
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • Mierniki efektywności procesów - KPI [ćw]
  • gr.: S33-51
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

mgr Katarzyna Raca

dr Małgorzata Rymarzak
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S23-21
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania nieruchomościami [w]
  • gr.: S33-21
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

dr hab. Joanna Sadkowska
  • ABC Przedsiębiorczości [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala 227
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala 227
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie innowacjami [w]
  • gr.: S23-51
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin drugi

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • International Financial Markets and Institutions [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 15.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Modern behavioral finance [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy finansów publicznych [w]
  • gr.: S13-15
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

mgr Marta Sikorska

dr Sylwia Silska-Gembka

dr Ewa Spigarska

dr Nina Stepanok
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: S12-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S12-02
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

dr Jędrzej Strumiłło
  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: S11-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość banków [w]
  • gr.: S31-51
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S33-11
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: S12-02
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-3
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Architektura procesów biznesowych [ćw]
  • gr.: S33-16
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-15
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

  • Architektura procesów biznesowych [w]
  • gr.: S33-15
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami [ćw]
  • gr.: S33-11
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami [w]
  • gr.: S33-11
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-11
    Piątek 15.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S33-21
    Piątek 15.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S33-25
    Piątek 15.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Piątek 15.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-409
    E
    termin drugi

dr Dawid Szramowski
  • Financial Reporting [w]
  • gr.: S21-61
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Certyfikowany auditor zarządzania jakością i środowiskiem [lab, II poł.sem]
  • gr.: S33-51
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Ekologia i ochrona środowiska [w]
  • gr.: S13-15
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Green Business [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 009
    Z
    termin pierwszy

  • Total Quality Management and Business Excellence [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik

mgr Izabela Śliwińska
  • Język angielski [ćw]
  • gr.: A/040/20FIRB2+
    Środa 08.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-1
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Dariusz Trojanowski
  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-2
    E
    termin drugi

  • Rynek nieruchomości [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-2
    E
    termin drugi

  • Wycena nieruchomości komercyjnych [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-2
    E
    termin drugi

dr Katarzyna Welzant
  • Podatki w działalności gospodarczej [ćw]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Podatki w działalności gospodarczej [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Dariusz Wieczorek
  • Controlling strategiczny [w]
  • gr.: S31-31
    Środa 15.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy controllingu [w]
  • gr.: S21-31
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

dr Beata Wierzbicka
  • Zarządzanie marketingowe [w]
  • gr.: S33-11
    Wtorek 31.05.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Podejmowanie decyzji [ćw]
  • gr.: S33-15
    Wtorek 31.05.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 320
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Wtorek 31.05.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 320
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie organizacjami publicznymi [w]
  • gr.: S23-11
    Środa 15.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Certyfikowany auditor zarządzania jakością i środowiskiem [w, I poł.sem]
  • gr.: S33-51
    Środa 22.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i akredytacja joz [w, I poł.sem]
  • gr.: S23-15
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Financial Mathematics [w]
  • gr.: S11-61
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-61
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-34
    E
    termin drugi

  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    E
    termin drugi

  • Introduction to Risk Management [w]
  • gr.: S21-61
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Partnerstwo publiczno-prywatne - wybrane aspekty [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz

prof. uczelni, dr hab. Ewa Wycinka
  • Statystyka [w]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S23-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-15
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S23-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-15
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

dr Kaja Zaleska-Korziuk
  • Capital Market Regulations [w]
  • gr.: S31-61
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-61
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Corporate Law [w]
  • gr.: S11-61
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-61
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Anna Zamojska
  • Portfolio Analysis [ćw]
  • gr.: S31-61
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

  • Portfolio Analysis [w]
  • gr.: S31-61
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość jednostek budżetowych [ćw]
  • gr.: S31-52
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy