Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Wtorek, 13 grudnia 2016 roku, godz. 18:26

dr Alicja Antonowicz

dr Adam Barembruch
  • Analiza i wycena akcji, obligacji [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 13.30-16.45
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Analiza instrumentów pochodnych [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 15.15-16.00
    sala 301
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [ćw]
  • gr.: N21-01
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek kapitałowy [ćw]
  • gr.: N31-21
    Sobota 15.12.2018
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 02.12.2018
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N21-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

dr Dorota Buchnowska
  • Procesy Informacyjne w Zarządzaniu [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 08.12.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 08.12.2018
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Mariusz Chmielewski

mgr Ewa Chrostowska

mgr Marta Chylińska
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska

dr Andrzej Dżuryk
  • Bankowość [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-07
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Barbara Gierusz

dr Anna Golec

dr Anna Kamińska-Stańczak

prof. nadz, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N32-51
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

mgr Paweł Korcz

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

    gr.: N34-01
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin drugi

dr Krzysztof Kowalke

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Podstawy statystyki [w]
  • gr.: N24-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska

dr Jarosław Kujawski

dr Anna Lenart

dr Błażej Lepczyński
  • Zarządzanie ryzykiem w banku [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 01.12.2018
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Machowska-Okrój
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: N12-01
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: N12-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: N23-01
    Sobota 01.12.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 15.12.2018
    godz.: 15.15-18.30
    sala lab A
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 18.45-20.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

mgr Ewelina Nawrocka

dr Marta Penczar

dr Piotr Pisarewicz

mgr Jędrzej Siciński
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: N22-31
    Sobota 12.01.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Sikorski

dr Sylwia Silska-Gembka

dr Ewa Spigarska

prof. nadz, dr hab. Arleta Szadziewska

prof. nadz, dr hab. Jarosław Waśniewski

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 16.12.2018
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N24-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Jacek Zaucha
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-07
    Sobota 26.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy