Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

prof. uczelni, dr hab. Paweł Antonowicz

dr Dorota Banaszkiewicz

dr Adam Barembruch
  • Analiza i wycena akcji, obligacji [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 10.01.2021
    godz.: 13.30-16.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin drugi

  • Bankowość [ćw]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek kapitałowy [ćw]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 13.12.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N21-01
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Robert Bęben

dr Kamila Bielawska

mgr Małgorzata Broniewska
  • Banking and finance [ćw]
  • gr.: N31-21
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Poniedziałek 01.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Dorota Buchnowska
  • Procesy Informacyjne w Zarządzaniu [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 12.12.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 12.12.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Grzegorz Bucior

dr Mariusz Chmielewski
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: N13-03
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 12.15-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 08.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 09.45-12.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 13.30-16.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorstwo na rynku kapitałowym i pieniężnym [w]
  • gr.: N33-51
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska

mgr Marta Chylińska
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-01
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek
  • Badania operacyjne [w]
  • gr.: N32-41
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala 114
    E
    termin pierwszy

mgr Mirosława Czaplińska

dr Marzenna Czerwińska

prof. uczelni, dr hab. Halina Czubasiewicz
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [w]
  • gr.: N33-11
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-51
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-11
    Środa 24.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N33-51
    Środa 24.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin drugi

mgr Liwia Delińska
  • Marketing [ćw]
  • gr.: N23-01
    Sobota 09.01.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 09.45-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N22-31
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

dr Tomasz Dryl
  • Marketing [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Sobota 20.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Sobota 20.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

dr Wioleta Dryl

dr Andrzej Dżuryk
  • Bankowość [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

dr Paweł Galiński
  • Finanse samorządu terytorialnego [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N31-31
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N31-51
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Anna Gierusz

dr Maciej Gierusz

dr Juliusz Giżyński
  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: N32-41
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Badania operacyjne [lab]
  • gr.: N32-41
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Barłomiej Gliniecki

dr Anna Golec

prof. uczelni, dr hab. Wiesław Golnau

dr Magdalena Gostkowska-Drzewicka

dr Karolina Gościniak

prof. dr hab. Piotr Grajewski

dr Maciej Hyży

prof. uczelni, dr hab. Beata Jackowska
  • Demografia [w]
  • gr.: N32-41
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Maria Jastrzębska

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-03
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Sobota 20.03.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

    gr.: N13-01
    Sobota 20.03.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

    gr.: N13-02
    Sobota 20.03.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

dr inż. Przemysław Jatkiewicz
  • Bazy danych [ćw]
  • gr.: N32-41
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Bazy danych [w]
  • gr.: N32-41
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwerów i systemów sieciowych [lab]
  • gr.: N22-31
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 10.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwerów i systemów sieciowych [w]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Statystyka [w]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 16.00-19.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N12-32
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 16.00-19.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N12-33
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 16.00-19.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N12-31
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 16.00-18.30
    sala online
    E
    termin trzeci

    gr.: N12-32
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 16.00-18.30
    sala online
    E
    termin trzeci

    gr.: N12-33
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 16.00-18.30
    sala online
    E
    termin trzeci

dr Patryk Kaczmarek
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Marek Kalinowski

dr Anna Kamińska-Stańczak

prof. uczelni, dr hab. Tomasz Kawka

dr Tomasz Kąkol
  • Filozofia [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Urszula Kęprowska
  • Marketing [ćw]
  • gr.: N23-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik

dr Olga Komorowska
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-05
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

  • Statystyka [w]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-06
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 210
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 210
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N32-41
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 210
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N32-41
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

mgr Paweł Korcz

mgr Beata Kotowska

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 202a
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 202a
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 202a
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 202a
    E
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 202a
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość skomputeryzowana [lab]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 10.01.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Kowalczyk

dr Krzysztof Kowalke

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: N21-02
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Wojciech Kozłowski
  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    E
    termin drugi

mgr Rafał Kramer

mgr Zuzanna Kraus

mgr Patrycja Krauze-Maślankowska

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska

dr Sławomir Kujawa
  • Rynek kapitałowy [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Analiza instrumentów pochodnych [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Jarosław Kujawski

dr Lech Kujawski
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N12-32
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N12-33
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Przemysław Lech
  • Rachunkowość skomputeryzowana [w]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart

dr Błażej Lepczyński
  • Zarządzanie ryzykiem w banku [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 12.12.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N31-21
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin trzeci

dr Wojciech Machel
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N11-01
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 20.15-21.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 20.15-21.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 20.15-21.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 20.15-21.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 20.15-21.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 20.15-21.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska

dr inż. Ewa Malinowska
  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: N13-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-05
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-05
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: N23-01
    Sobota 09.01.2021
    godz.: 15.15-18.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 09.01.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Bartosz Marcinkowski
  • Architektura komputerów [w]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-27
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-27
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-27
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy programowania [lab]
  • gr.: N12-32
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 13.30-17.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk

dr Jacek Maślankowski
  • Serwery aplikacyjne [lab]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy baz danych [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-03
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [ćw]
  • gr.: N31-53
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Badania marketingowe [lab]
  • gr.: N32-41
    Sobota 09.01.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N32-41
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki

prof. uczelni, dr hab. Krzysztof Najman

dr Ewelina Nawrocka

dr Sabina Nowak

mgr Adam Ostrowski
  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: N11-04
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04_
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie w języku Python [ćw]
  • gr.: N22-31
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin drugi

  • System operacyjny MS Windows Server [lab]
  • gr.: N12-32
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N12-33
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Marta Penczar

dr Piotr Pisarewicz

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [ćw]
  • gr.: N13-04
    Sobota 16.01.2021
    godz.: 13.30-20.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 09.45-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 15.15-20.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin trzeci

    gr.: N13-01
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

    gr.: N13-02
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

    gr.: N13-03
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

    gr.: N13-04
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin czwarty

  • Statystyka [ćw]
  • gr.: N11-02
    Sobota 09.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-01
    Czwartek 25.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

    gr.: N11-02
    Czwartek 25.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

    gr.: N11-04
    Czwartek 25.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

dr Renata Płoska
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Agnieszka Pobłocka
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-04
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Sobota 20.03.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

    gr.: N13-04
    Sobota 20.03.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: N21-03
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Ubezpieczenia [ćw]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N23-01
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N23-01
    Sobota 20.03.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

    gr.: N23-02
    Sobota 20.03.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

mgr Piotr Porzuczek
  • Serwisy internetowe w języku PHP [lab]
  • gr.: N22-31
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Poszewiecki

dr Joanna Próchniak
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N22-31
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: N22-31
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala
    Z
    termin pierwszy

mgr Katarzyna Raca
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-02
    Sobota 16.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka [ćw]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Sławomir Radomski
  • Aplikacje rozproszone w języku Java [lab]
  • gr.: N32-31
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie .NET [lab]
  • gr.: N32-31
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Jacek Rybicki

dr Małgorzata Rymarzak

dr Joanna Sadkowska

mgr Jędrzej Siciński

dr Anna Siemionek
  • Controlling operacyjny [ćw]
  • gr.: N31-31
    Sobota 09.01.2021
    godz.: 09.45-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Controlling operacyjny [w]
  • gr.: N31-31
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: N21-03
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

mgr Marta Sikorska

dr Grzegorz Sikorski
  • Prawo [w]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-06
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-05
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

dr Sylwia Silska-Gembka

dr inż. Piotr Sliż

dr Ewa Spigarska

dr Jędrzej Strumiłło

dr Sebastian Susmarski
  • System podatkowy w Polsce [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Zarządzanie inwestycjami [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch

prof. uczelni, dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Zarządzanie projektami [w]
  • gr.: N33-51
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska

dr Karol Śledzik
  • Zarządzanie kapitałem intelektualnym [w]
  • gr.: N33-51
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Izabela Śliwińska
  • Język angielski []
  • gr.: N31-21
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Jarosław Waśniewski

dr Beata Wierzbicka

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska

prof. uczelni, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz

prof. uczelni, dr hab. Henryk Woźniak

dr Monika Woźniak

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Scrum w systemach informatycznych [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N31-31
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N31-51
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Anna Zamojska

prof. uczelni, dr hab. Jacek Zaucha
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N23-01
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin drugi