Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 grudnia 2016 roku, godz. 22:18

dr Alicja Antonowicz

dr Adam Barembruch
  • Doradztwo finansowe [w]
  • gr.: S51-01
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki sprzedaży dla pośredników finansowych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska

dr Mariusz Chmielewski

mgr Ewa Chrostowska

mgr Marta Chylińska
  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: S43-05
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: S53-31
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Polityka pieniężna [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz

prof. nadz, dr hab. Barbara Gierusz
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Golec

dr Anna Kamińska-Stańczak

prof. nadz, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

mgr Paweł Korcz

dr Cyryl Kotyla

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje w instrumenty pochodne [ćw]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 11.12.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 11.12.2018
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski

mgr Rafał Kramer

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [ćw]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Marketing społeczny [w]
  • gr.: S53-05
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [ćw]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [w]
  • gr.: S43-05
    Środa 30.01.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Środa 30.01.2019
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Budżetowanie [w]
  • gr.: S51-21
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • ERP w finansach [lab]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [lab]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • System SAP ERP [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński

dr Sylwia Machowska-Okrój

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-25
    Wtorek 22.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala lab 3
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [ćw]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i środowiskiem w usługach [w]
  • gr.: S53-21
    Czwartek 24.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala lab 1
    Z
    termin pierwszy

mgr Ewelina Nawrocka

dr Marta Penczar
  • Bankowość II [w]
  • gr.: S41-01
    Sobota 05.01.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz
  • Rynek ubezpieczeń w UE [w]
  • gr.: S51-11
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

mgr Jędrzej Siciński
  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 15.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Sikorski
  • Kodeks spółek handlowych [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 31.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Poniedziałek 28.01.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Arleta Szadziewska

prof. nadz, dr hab. Jarosław Waśniewski
  • Projektowanie organizacji [w]
  • gr.: S43-11
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska

dr Beata Zackiewicz-Brunke

prof. nadz, dr hab. Jacek Zaucha