Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

prof. UG, dr hab. Jerzy Auksztol
  • Inżynieria oprogramowania [w]
  • gr.: N52-11
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Badowska
  • Marketing II [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska
  • Podstawy finansów publicznych [w]
  • gr.: N44-01
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • Strategia informatyzacji [w]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych [ćw]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Wstęp do prawa podatkowego i podatki pośrednie [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

mgr Marta Chylińska
  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: N43-01
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: N43-31
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N53-31
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: N53-31
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: N53-05
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-2
    Z
    termin drugi

dr Anna Dziadkiewicz
  • Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [w]
  • gr.: N51-05
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-18
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 17.00-19.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [ćw]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [w]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Polityka pieniężna [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: N54-01
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N54-02
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N54-03
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N54-01
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin drugi

    gr.: N54-02
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin drugi

    gr.: N54-03
    Sobota 22.02.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin drugi

mgr Maciej Gierusz
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: N51-15
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-18
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-18
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

dr Juliusz Giżyński
  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: N43-11
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N51-05
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

dr Karolina Gościniak
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-25
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Maciej Hyży
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-27
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Prowadzenie ksiąg podatkowych [ćw]
  • gr.: N54-03
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-01
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse publiczne II [w]
  • gr.: N41-01
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N44-03
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N44-01
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Odroczony podatek dochodowy [ćw]
  • gr.: N51-17
    Sobota 23.11.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 07.12.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: N51-15
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-18
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N51-18
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

dr Krzysztof Kowalke
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N53-01
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Metoda reprezentacyjna [w]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Statystyczna analiza decyzji [lab]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N53-05
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala 109
    Z
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-16
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Przemysław Lech
  • Ekonomiczna ocena projektów informatycznych [w]
  • gr.: N41-15
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Systemy ERP [ćw]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie zasobami i usługami informatycznymi [w]
  • gr.: N42-15
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Zarządzanie instytucjami kredytowymi [w]
  • gr.: N51-05
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr hab. Bartosz Marcinkowski
  • Projektowanie obiektowe [w]
  • gr.: N42-15
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Podstawy audytu wewnętrznego [w]
  • gr.: N51-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-18
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Analiza rynku [ćw]
  • gr.: N52-11
    Sobota 21.12.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [lab]
  • gr.: N42-11
    Sobota 23.11.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [w]
  • gr.: N42-11
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria finansowa [w]
  • gr.: N52-11
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 12.15-15.00
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 12.15-15.00
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Krzysztof Najman
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N52-11
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala 230
    Z
    termin pierwszy

  • Big Data [w]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Metody sztucznej inteligencji [w]
  • gr.: N52-11
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria dynamiczna [ćw]
  • gr.: N42-11
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria dynamiczna [w]
  • gr.: N42-11
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Bankowość II [w]
  • gr.: N41-01
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Venture Capital [ćw]
  • gr.: N43-32
    Niedziela 22.12.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Rymarzak
  • Zarządzanie nieruchomościami [ćw]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-19.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie nieruchomościami [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [w]
  • gr.: N51-25
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N53-01
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Techniki mierzenia procesów pracy [w]
  • gr.: N53-11
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Analiza instytucji kredytowych [w]
  • gr.: N41-05
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena standingu przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N51-05
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-18
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Inwestycje infrastrukturalne - studia przypadków [lab]
  • gr.: N53-01
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje infrastrukturalne - studia przypadków [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N51-25
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 11.30-14.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-27
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N44-02
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N44-01
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy