Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

prof. uczelni, dr hab. Paweł Antonowicz

dr Dorota Banaszkiewicz

dr Adam Barembruch
  • Techniki sprzedaży dla pośredników finansowych [ćw]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 17.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Robert Bęben

dr Kamila Bielawska
  • Ubezpieczenia w polityce społecznej [w]
  • gr.: N44-01
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

mgr Małgorzata Broniewska

dr Dorota Buchnowska
  • Strategia informatyzacji [w]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 08.00-10.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Grzegorz Bucior
  • Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych [ćw]
  • gr.: N51-25
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych [w]
  • gr.: N51-25
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Wstęp do prawa podatkowego i podatki pośrednie [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Mariusz Chmielewski

mgr Ewa Chrostowska
  • Odroczony podatek dochodowy [ćw]
  • gr.: N51-15
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

mgr Marta Chylińska
  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: N43-05
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.00-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-11
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.00-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek

mgr Mirosława Czaplińska
  • Wycena nieruchomości nietypowych [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Przedsiębiorczość [ćw]
  • gr.: N43-31
    Sobota 16.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorczość [w]
  • gr.: N43-31
    Sobota 16.01.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie projektami UE [ćw]
  • gr.: N53-31
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Halina Czubasiewicz

mgr Liwia Delińska
  • Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa [ćw]
  • gr.: N43-05
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [ćw]
  • gr.: N43-05
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska

dr Tomasz Dryl
  • Marketing II [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N43-05
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N43-11
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N43-31
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin drugi

  • Zintegrowana komunikacja marketingowa [w]
  • gr.: N43-05
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Wioleta Dryl

dr Andrzej Dżuryk
  • Polityka pieniężna [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-25
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Paweł Galiński

dr Anna Gierusz
  • Statystyczna analiza decyzji [lab]
  • gr.: N42-12
    Niedziela 17.01.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Maciej Gierusz

dr Juliusz Giżyński

dr Barłomiej Gliniecki

dr Anna Golec

prof. uczelni, dr hab. Wiesław Golnau

dr Magdalena Gostkowska-Drzewicka

dr Karolina Gościniak
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

prof. dr hab. Piotr Grajewski

dr Maciej Hyży
  • Odroczony podatek dochodowy [ćw]
  • gr.: N51-16
    Sobota 16.01.2021
    godz.: 16.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-01
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Beata Jackowska
  • Statystyka z demografią [w]
  • gr.: N44-01
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Maria Jastrzębska

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: N43-31
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin drugi

dr inż. Przemysław Jatkiewicz

dr Tomasz Jurkiewicz
  • Statystyczne badania rynkowe [w]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-17.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-17.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-17.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-17.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-17.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-17.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-17.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-17.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-17.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-17.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-17.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N52-11
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N52-12
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N52-15
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N53-01
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

dr Patryk Kaczmarek

dr Marek Kalinowski

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: N41-15
    Sobota 16.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Tomasz Kawka

dr Tomasz Kąkol

dr Urszula Kęprowska

dr Katarzyna Koleśnik

dr Olga Komorowska

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Finanse przedsiębiorstw II [w]
  • gr.: N41-01
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala 210
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala 210
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala 210
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala 210
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala 210
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala 210
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N41-25
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

mgr Paweł Korcz

mgr Beata Kotowska

dr Cyryl Kotyla
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: N51-15
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin drugi

dr Dorota Kowalczyk
  • Kryzysy i restrukturyzacja finansowa przedsiębiorstw i banków [ćw]
  • gr.: N41-01
    Sobota 16.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Nadzór finansowy [w]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 17.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje w instrumenty pochodne [w]
  • gr.: N53-01
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Metoda reprezentacyjna [w]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Niedziela 07.03.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin drugi

dr Wojciech Kozłowski

mgr Rafał Kramer

mgr Zuzanna Kraus

mgr Patrycja Krauze-Maślankowska

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska

dr Sławomir Kujawa

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-25
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Budżetowanie [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-26
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

dr Lech Kujawski

prof. uczelni, dr hab. Przemysław Lech
  • Ekonomiczna ocena projektów informatycznych [w]
  • gr.: N41-15
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart

dr Błażej Lepczyński
  • Zarządzanie instytucjami kredytowymi [w]
  • gr.: N51-01
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin drugi

dr Wojciech Machel

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska

dr inż. Ewa Malinowska

prof. uczelni, dr hab. Bartosz Marcinkowski

dr Olga Martyniuk
  • Podstawy audytu wewnętrznego [w]
  • gr.: N51-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Hurtownie danych [lab]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 10.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Hurtownie danych [w]
  • gr.: N52-15
    Środa 03.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Analiza rynku [ćw]
  • gr.: N52-11
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 08.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 13.30-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa [w]
  • gr.: N42-11
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 14.15-19.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.00-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N52-11
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala 230
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria finansowa [w]
  • gr.: N52-11
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N52-12
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N52-15
    Piątek 05.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    E
    termin drugi

  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Środa 24.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-01
    Czwartek 04.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

    gr.: N43-05
    Czwartek 04.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-11
    Czwartek 04.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-31
    Czwartek 04.03.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Krzysztof Najman
  • Big Data [w]
  • gr.: N42-11
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Metody sztucznej inteligencji [w]
  • gr.: N52-11
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Ewelina Nawrocka

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria dynamiczna [ćw]
  • gr.: N42-12
    Sobota 16.01.2021
    godz.: 11.30-14.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N42-11
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

    gr.: N42-12
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin trzeci

  • Ekonometria dynamiczna [w]
  • gr.: N42-11
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala online
    E
    termin drugi

mgr Adam Ostrowski

dr Marta Penczar

dr Piotr Pisarewicz
  • Podstawy teorii ryzyka i ubezpieczeń [w]
  • gr.: N44-01
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka z demografią [ćw]
  • gr.: N44-01
    Sobota 16.01.2021
    godz.: 09.45-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Sobota 20.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Renata Płoska

dr Agnieszka Pobłocka

mgr Piotr Porzuczek

dr Andrzej Poszewiecki

dr Joanna Próchniak

mgr Katarzyna Raca

dr Sławomir Radomski

prof. dr hab. Jacek Rybicki
  • Zarządzanie strategiczne [w]
  • gr.: N53-01
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Rymarzak
  • Zarządzanie nieruchomościami [ćw]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 08.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie nieruchomościami [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Sadkowska

mgr Jędrzej Siciński
  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: N53-31
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [ćw]
  • gr.: N53-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa II [w]
  • gr.: N53-31
    Sobota 20.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań

mgr Marta Sikorska

dr Grzegorz Sikorski

dr Sylwia Silska-Gembka

dr inż. Piotr Sliż
  • Zarządzanie procesami [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin drugi

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [w]
  • gr.: N41-16
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Jędrzej Strumiłło
  • Projektowanie organizacji [w]
  • gr.: N43-11
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski
  • Finanse publiczne II [w]
  • gr.: N41-01
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Sobota 06.03.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    E
    termin drugi

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [w]
  • gr.: N51-25
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N43-05
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N43-11
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N43-31
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Techniki mierzenia procesów pracy [ćw]
  • gr.: N53-11
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki mierzenia procesów pracy [w]
  • gr.: N53-11
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami i programami [w]
  • gr.: N53-11
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Analiza instytucji kredytowych [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena standingu przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N51-01
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-11
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-12
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-15
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-01
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Niedziela 21.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska

dr Karol Śledzik

mgr Izabela Śliwińska

prof. uczelni, dr hab. Jarosław Waśniewski

dr Beata Wierzbicka

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Inwestycje infrastrukturalne - studia przypadków [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Wprowadzenie do gospodarki przestrzennej [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Henryk Woźniak

dr Monika Woźniak
  • Zespół projektowy []
  • gr.: ZPIT
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala Online
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Stanisław Wrycza

dr Beata Zackiewicz-Brunke

prof. uczelni, dr hab. Anna Zamojska

prof. uczelni, dr hab. Jacek Zaucha

dr Aleksandra Żurawik