Strona główna » Tomasz Jastrzębski
Tomasz Jastrzębski

mgr Tomasz Jastrzębski

Konsultacje

Tydzień I:
Czwartek
godz. 11.30-12.15
pok. 302
Tydzień I:
Poniedziałek
godz. 13.15-14.00
pok. 302
Tydzień II:
Czwartek
godz. 11.30-12.15
pok. 302
Tydzień II:
Poniedziałek
godz. 13.15-14.00
pok. 302

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Badania operacyjne
    • Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa
    • Zastosowania matematyki w ekonomii
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Badania operacyjne
    • Zastosowania matematyki w ekonomii
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Metody wspomagania decyzji biznesowych

Prowadzone seminaria

Egzaminy i zaliczenia

  • Badania operacyjne [ćw]
  • grupa: S32-41
    Wtorek 10.12.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N32-51
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S32-41
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin drugi

    gr.: S32-41
    Piątek 21.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • grupa: S43-01
    Wtorek 10.12.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S43-01
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    grupa: S43-02
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • grupa: S12-02
    Poniedziałek 16.12.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-03
    Poniedziałek 16.12.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-04
    Poniedziałek 16.12.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-05
    Poniedziałek 16.12.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N11-03
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-02
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S12-03
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S13-04
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S13-05
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-03
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S13-04
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S13-05
    Czwartek 27.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S12-02
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin trzeci

Publikacje