Strona główna » Wydział
Pracownicy
Pracownicy

dr Anna Siemionek

Stanowisko:
Adiunkt
209
(+48 58) 523 14 21

Konsultacje

Tydzień I:
Poniedziałek
godz. 09.00-09.45
pok. 209
Tydzień I:
Wtorek
godz. 09.00-09.45
pok. 209
Tydzień II:
Poniedziałek
godz. 09.00-09.45
pok. 209
Tydzień II:
Wtorek
godz. 09.00-09.45
pok. 209

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Analiza finansowa
    • Introduction to Accounting
    • Podstawy controllingu
    • Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Analiza finansowa
    • Controlling operacyjny
    • Controlling strategiczny
    • Podstawy controllingu
    • Sprawozdawczość finansowa
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Ocena standingu przedsiębiorstwa

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Finanse i rachunkowość
Specjalność: Finanse przedsiębiorstw i controlling


Problematyka seminarium będzie dotyczyć głównie następujących zagadnień:
• podejmowanie decyzji w zakresie źródeł i form kapitałów,
• gospodarowanie majątkiem przedsiębiorstwa (zarządzanie aktywami obrotowymi, efektywność inwestycji),
• zarządzanie płynnością przedsiębiorstw,
• rentowność przedsiębiorstwa,
• przedsiębiorstwo na rynku kapitałowym,
• controlling finansowy w przedsiębiorstwie,
• budżetowanie w przedsiębiorstwie,

Egzaminy i zaliczenia

  • Alternative investments in risk management [w, WDW]
  • grupa: WDW
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: WDW
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Analiza finansowa [ćw]
  • grupa: S23-26
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N21-21
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-21
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S21-31
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S23-25
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • grupa: S21-21
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-31
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-51
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-52
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    grupa: S21-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    grupa: S21-31
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    grupa: S21-51
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    grupa: S21-52
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Controlling strategiczny [w]
  • grupa: N31-31
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    grupa: N31-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • International Financial Markets and Institutions [w, WDW]
  • grupa: WDW
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    grupa: WDW
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Introduction to Accounting [ćw]
  • grupa: S11-61
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Introduction to Accounting [w]
  • grupa: S11-61
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    grupa: S11-61
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Podstawy controllingu [ćw]
  • grupa: S21-31
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy controllingu [w]
  • grupa: N21-21
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    grupa: N21-31
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    grupa: N21-51
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    grupa: N21-52
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    grupa: N21-53
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    grupa: N21-21
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    grupa: N21-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    grupa: N21-51
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    grupa: N21-52
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    grupa: N21-53
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Sprawozdawczość finansowa [WDW]
  • grupa: N34-01
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N34-01
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa [ćw]
  • grupa: S31-31
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa [w]
  • grupa: S31-31
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

Publikacje