Strona główna » Wydział
Pracownicy
Pracownicy

mgr Katarzyna Raca

Stanowisko:
Asystent
232
(+48 58) 523 12 18

Konsultacje

Tydzień I:
Wtorek
godz. 11.30-12.15
pok. 232
Tydzień I:
Czwartek
godz. 11.30-12.15
pok. 232
Tydzień II:
Wtorek
godz. 11.30-12.15
pok. 232
Tydzień II:
Czwartek
godz. 11.30-12.15
pok. 232

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Statystyka opisowa i ekonomiczna
    • Zastosowania matematyki w ekonomii
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Statystyka
    • Zastosowania matematyki w ekonomii
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Analiza sieci społecznościowych
    • Text mining
    • Zaawansowane metody wizualizacji i raportowania danych
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Programowanie obliczeń

Prowadzone seminaria

Egzaminy i zaliczenia

  • Statystyka [ćw]
  • grupa: N12-33
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N12-33
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin drugi

  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [ćw]
  • grupa: S13-06
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-05
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S13-05
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin drugi

    grupa: S13-06
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin drugi

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • grupa: S12-31
    Środa 22.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-01
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-02
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S11-03
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-32
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N11-06
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S12-31
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    grupa: S12-32
    Środa 05.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-01
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-31
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S12-32
    Czwartek 20.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

Publikacje