Strona główna » Wydział
Aktualności i wydarzenia na Wydziale Zarządzania
Do studentów i pracowników Wydziału Zarządzania o najbliższej sesji egzaminacyjnej
Data publikacji: Poniedziałek, 15 czerwca 2020 roku

Drodzy Studenci i Szanowni Pracownicy Wydziału Zarządzania,

Sesja egzaminacyjna i czas bezpośrednio ją poprzedzający, przeznaczony na zorganizowanie kolokwiów i uzyskanie zaliczeń, była zawsze okresem wymagającym szczególnie intensywnej pracy i skupienia. W obecnej sytuacji, kiedy nasze bezpośrednie kontakty międzyludzkie przenieść musieliśmy do sfery wirtualnej, mamy prawo odczuwać dodatkowe napięcie. Jest ono związane z tym, że – jak wcześniej zapowiadałem – wszystkie zaliczenia i egzaminy, w tym także egzaminy licencjackie i magisterskie, będą się odbywały w formie zdalnej. Wykorzystywać do tego będziemy platformę MS Teams oraz uniwersytecki Portal Edukacyjny.

Ta wyjątkowa sytuacja spowodowała, iż decyzją Rektora Uniwersytetu Gdańskiego przedłużony został okres trwania sesji egzaminacyjnej do 30 czerwca br. Przez cały ten czas będą dla studentów dostępni (za pomocą łączy internetowych) nauczyciele akademiccy Wydziału Zarządzania.

Studentów proszę o wykazanie aktywności w kontaktach ze swoimi wykładowcami i zadbanie o to, by zaproponować takie terminy egzaminów, które nie spowodują przeciążenia nauką w określonym dniu lub tygodniu. Bardzo liczę na wzajemne zrozumienie między Pracownikami i Studentami tak, abyśmy wspólnie w ostatnich dniach czerwca mogli czuć satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Do studentów ostatniego semestru studiów, oczekujących na obrony prac dyplomowych, skieruję odrębny komunikat w ciągu kilku najbliższych dni. Wspólnie z Prodziekanami kończymy pracę nad sprawną organizacją kilkuset obron prac dyplomowych. Pierwsze z nich odbędą się w dniu 2 czerwca br.

 

prof. dr hab. Mirosław Szreder

Dziekan