Strona główna » Wydział
Aktualności i wydarzenia na Wydziale Zarządzania
Zaproszenie na Forum Przedsiębiorstw i panel dot. turystyki wellbeing
Data publikacji: Wtorek, 21 września 2021 roku

Agencja Rozwoju Pomorza i zespół projektu SB WELL, gorąco zapraszają 15 września 2021 do Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni na blok poświęcony turystyce wellbeing w ramach tegorocznego Forum Przedsiębiorstw. Ważne tematy, ciekawi prelegenci, rozmowy biznesowe na żywo. 

W programie sesja główna z komentarzami na temat obecnej sytuacji ekonomicznej, klimatycznej czy geopolitycznej. Będzie okazja wysłuchać m.in. prof. Jerzego Hausnera, czy znanej aktywistki ekologicznej Katarzyny Jagiełło.

Po sesji głównej do wyboru będą trzy bloki tematyczne. W ramach jednego z nich przybliżony zostanie temat zrównoważonej turystyki oraz podróżowania w duchu wellbeing.

Dziennikarka telewizyjna i radiowa Beata Sadowska opowie, czym jest dobrostan i jak go stworzyć oraz pielęgnować w codziennym życiu? Następnie zostaną Państwo zaproszeni na panel dyskusyjny, w trakcie którego porozmawiamy o tym, czym jest turystyka wellbeing, dlaczego warto zainteresować się tym trendem i czy jest on szansą na lepszy wypoczynek w pocovidowym świecie.

 

Wśród gości – panelistów usłyszymy:

·     blogera i podróżnika Wojciecha Jurojcia (conscioustraveler.pl), który propaguje świadome podróżowanie i ideę świadomego życia,

·     Katarzynę Bogusławską-Marks (Scandic Gdańsk), wdrażającą w hotelarstwie innowacyjne pomysły w duchu ekologicznym,

·     Katarzyna Kucz-Chmielecką z Sopockiej Organizacji Turystycznej,

·     Zdzisławę Mochnacz, menedżerkę marki „Nowy Jantar” w Ośrodku Medycyny Naturalnej w Jantarze,

·     Aleksandrę Klonowską-Szałek  - właścicielkę Slowhop.com - portalu rezerwacyjnego z klimatycznymi pensjonatami i domami wakacyjnymi.

 

Panel poprowadzi dr Anna Dziadkiewicz z Katedry Marketingu na Wydziale Zarządzania UG. 

Wprowadzenie do dyskusji poprowadzi Justyna Janczak z zespołu projektowego SB WELL (Agencja Rozwoju Pomorza). 

 

W pozostałych blokach organizowanych podczas Forum Przedsiębiorstw usłyszą Państwo o:

• zdobywaniu nowych rynków w działalności eksportowej, bezpieczeństwie firmy w Internecie, a także prowadzeniu kampanii reklamowych w serwisach społecznościowych – wśród prelegentów m.in. Jakub Orlik z Niebezpiecznik.pl czy ekspertka marketingu internetowego Monika Czaplicka

• zarządzaniu różnorodnością – wielopokoleniowe i wielokulturowe przedsiębiorstwo – panel dyskusyjny w ramach cyklu „Solidarni w rozwoju” prowadzony przez prof. Krzysztofa Obłoja

 

W tegorocznym Forum można wziąć udział na dwa sposoby - na miejscu, w audytoriach i salach PPNT lub śledząc transmisję na żywo w Internecie. Obie formy uczestnictwa wymagają rejestracji.
Poniżej znajduje się link zapisów się na wydarzenie stacjonarne: https://forumprzedsiebiorstw.konfeo.com/

Z pełnym programem i regulaminem konferencji można się zapoznać na stronie www.forumprzedsiebiorstw.pl

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/ForumPrzedsiebiorstw/