Strona główna » Wydział
Aktualności i wydarzenia na Wydziale Zarządzania
Pomóż nam doskonalić poziom zajęć na Wydziale Zarządzania – wypełnij elektroniczny formularz!
Data publikacji: Piątek, 06 maja 2022 roku

 

Pomóż nam doskonalić poziom zajęć na Wydziale Zarządzania –

wypełnij elektroniczny formularz!

 

 

Gorąco zachęcam wszystkich naszych studentów do oceny zakończonych w ubiegłym semestrze zajęć dydaktycznych. Wystarczy wypełnić specjalnie do tego przygotowany elektroniczny formularz.

W ten sposób możecie, Drodzy Studenci, najskuteczniej wpłynąć na obsadę zajęć, doskonalenie treści i form ich prowadzenia, a także zgłosić dowolne własne spostrzeżenia w tej materii.

Zależy nam na obiektywnych i szczerych ocenach i opiniach. Wasze indywidualne oceny nie będą nikomu ujawniane, posłużą jedynie statystycznej analizie, którą wykona zespół dziekański.

Aby dokonać oceny zajęć należy zalogować się na stronie: https://studentwzr.ug.edu.pl . Logując się należy podać studencki adres email w domenie UG i numer albumu. Dane te służą wyłącznie do weryfikacji, czy dana osoba jest studentem WZ i identyfikacji przedmiotów, które student realizował w ostatnim zakończonym semestrze. Nie są one nigdzie zapisywane, co gwarantuje pełną anonimowość Państwa ocen i opinii. Po zapisaniu formularza, dalsza jego edycja nie jest już możliwa.

 

dr hab. Krzysztof Najman, prof. UG

Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia