Strona główna » Wydział
Aktualności i wydarzenia na Wydziale Zarządzania
Studenci specjalności Zarządzanie Rozwojem Przedsiębiorstwa na zajęciach terenowych w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości
Data publikacji: Piątek, 20 maja 2022 roku

 

W dniu 11 maja 2022 grupa studentów specjalności Zarządzanie Rozwojem Przedsiębiorstwa pod opieką dr Marzenny Czerwińskiej (Katedra Ekonomiki Przedsiębiorstw) uczestniczyła w ramach zajęć z przedmiotu „Instytucjonalne formy wspierania przedsiębiorczości” w spotkaniu z przedstawicielami Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

W ramach spotkania została zaprezentowana działalność Inkubatora, połączona także z krótkim zwiedzaniem pomieszczeń. Inkubator powstał w 2015 roku jako projekt Fundacji Gospodarczej w Gdyni, instytucji, która na mapie trójmiejskiego środowiska okołobiznesowego odgrywa ogromną rolę, poprzez rozliczne inicjatywy skierowane zarówno do aktualnych jak i przyszłych przedsiębiorców.  

 

Fot. materiały WZR

 

Celem przedmiotu, w ramach którego realizowane są zajęcia terenowe dla studentów specjalności Zarządzanie Rozwojem Przedsiębiorstwa jest bezpośrednie poznanie instytucji, które tworzą proprzedsiębiorcze środowisko w trójmiejskiej aglomeracji. Przed nami kolejne spotkanie w Parku Naukowo Technologicznym w Gdańsku.

 

BD/WZR