Strona główna » Wydział
Aktualności i wydarzenia na Wydziale Zarządzania
Dr hab. Anna Zamojska, prof. UG nominowana przez studentów do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym Dziennika Bałtyckiego
Data publikacji: Wtorek, 15 listopada 2022 roku

 

Dr hab. Anna Zamojska, prof. UG z Katedry Ekonometrii została nominowana przez studentów Wydziału do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym Dziennika Bałtyckiego.

Treść listu gratulacyjnego:

www.dziennikbaltycki.pl/ll/N/3/3Nominacja_Anna_Zamojska.jpg 

Plebiscyt Edukacyjny jest corocznym konkursem organizowanym przez Dziennik Bałtycki. Celem konkursu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli - takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią.

Głosowanie w Plebiscycie trwać będzie 3 miesiące.

Sylwetka kandydatki na Nauczyciela Akademickiego Roku:

„Jestem nauczycielem akademickim na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Pracuję w Katedrze Ekonometrii prowadząc badania naukowe i zajęcia dydaktyczne. Uczę takich przedmiotów jak ekonometria, matematyka finansowa oraz prognozowanie.

W pracy przede wszystkim staram się, aby moi studenci zrozumieli przekazywane im treści, co w przypadku moich przedmiotów, jest często olbrzymim wyzwaniem. Tym bardziej, ogromną radość sprawia mi, gdy widzę błysk ciekawości na ich twarzach i zainteresowanie, często przeradzające się w pasję. Takie chwile nadają mojej pracy sens i pozwalają kierować się przesłaniem, że to my dorośli jesteśmy odpowiedzialni za sposób myślenia i postępowanie naszej młodzieży. Wierzę, że to właśnie czas i energia, którą im poświęcamy jest najlepszą inwestycją w naszą przyszłość”.

 

fot. materiały WZR

 

Szczegółowe informacje oraz głosowanie:

www.dziennikbaltycki.pl/nauczyciel  

 

Biuro Dziekana WZR