Strona główna » Wydział
Aktualności i wydarzenia na Wydziale Zarządzania
Odbyły się Dni Otwarte UG. Stoisko informacyjne Wydziału Zarządzania było jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc
Data publikacji: Poniedziałek, 27 marca 2023 roku

 

W dniach 15-16 marca odbyły się Dni Otwarte UG na kampusie uniwersyteckim na Wydziale Nauk społecznych. Wszystkie Wydziały miały okazję zaprezentować swoją ofertę kształcenia uczniom szkół średnich, które odwiedziły w tych dniach kampus.

Stoisko informacyjne Wydziału Zarządzania było jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc. Studenci specjalności marketing pod opieką pani Prodziekan ds. Umiędzynarodowienia i Rozwoju, dr hab. Angeliki Kędzierskiej-Szczepaniak, prof. UG, dr Liwii Delińskiej oraz mgr Zuzanny Mingi z Katedry Marketingu przygotowali dla maturzystów quizy marketingowe z nagrodami, które cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Odbyły się także mini-wykłady, które poprowadzili dr Aleksandra Koszarek-Cyra z Katedry Inwestycji i Nieruchomości oraz dr hab. Tomasz Kawka, prof. UG z Katedry Organizacji i Zarządzania.

Dni Otwarte UG dały możliwość przedstawienia uczniom klas maturalnych kierunków studiów jakie oferuje nasz Wydział, a także porozmawiania o tym, jakie możliwości na rynku zawodowym czekają na naszych absolwentów.

Już niebawem, 4 kwietnia odbędzie się Dzień Otwarty Wydziału Ekonomicznego i Wydziału Zarządzania UG na kampusie sopockim. Podobnie jak na Dniach Otwartych UG, szykuje się mnóstwo atrakcji. Będzie to doskonała możliwość aby poznać oba wydziały, zwiedzić budynki czy wziąć udział w warsztatach i mini wykładach.

 

fot. materiały WZR

 

Biuro Dziekana WZR