Strona główna » Wydział
Aktualności i wydarzenia na Wydziale Zarządzania
W dniach 7-9.10.2023 odbędzie się XXI-ta edycja Konferencji z cyklu: „ZARZĄDZANIE WARTOŚCIĄ”
Data publikacji: Niedziela, 08 października 2023 roku

 

Szanowni Państwo, 

mamy przyjemność poinformować, iż w dniach 7-9.10.2023 odbędzie się XXI-ta edycja Konferencji z cyklu: „ZARZĄDZANIE WARTOŚCIĄ”.

Od ponad dwóch dekad nasza Konferencja organizowana jest przez Katedrę Strategicznego Rozwoju oraz Katedrę Bankowości i Finansów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego,

a także Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Podobnie jak w latach ubiegłych lądowa część konferencji kontynuowana będzie podczas rejsu promem do Szwecji. 

Uczestnikami naszych debat naukowych są zawsze wybitni przedstawiciele świata nauki, przedsiębiorcy, a także osoby pełniące funkcje w jednostkach administracji centralnej i samorządowej.

Tegoroczna Konferencja skupiona będzie wokół problematyki multiplikatywności, a zatem wielości kryzysów, jakich obecnie doświadczamy.  

Faza cyklu koniunkturalnego, w jakiej się obecnie znajdujemy jest nie tylko ważna z gospodarczej, regulacyjnej oraz społecznej strony, ale także otwiera horyzonty dla wielowymiarowej debaty naukowej.

 

Dlatego też naszym uczestnikom proponujemy udział w Konferencji, sugerując wystąpienia i publikacje w następujących obszarach badawczych: 

1) zielona gospodarka i zrównoważony rozwój; 

2) odbudowa i kreacja zaufania w gospodarce i społeczeństwie; 

3) innowacyjna gospodarka i społeczeństwo oraz przedsiębiorstwo; a także 

4) innowacyjne metody badań naukowych i nowe kompetencje. 

 

Liczymy, że sprawdzona dotychczas formuła wyjątkowych debat naukowych, realizowanych podczas promowego rejsu do Szwecji, spotka się z Państwa zainteresowaniem i aprobatą.

Zachęcamy już dziś do rejestracji i uczestnictwa w tym wyjątkowym projekcie. Będziemy wdzięczni za przekazanie wiadomości wraz z informatorem współpracownikom.

 

WWW: https://wzr.ug.edu.pl/zarzadzanie-wartoscia/
Facebook: www.facebook.com/konferencjapromowa

Informator

 

Z wyrazami szacunku 

W imieniu Rady Naukowej oraz Komitetu Organizacyjnego XXI Konferencji ZWP 2023 

  

dr hab. Paweł Antonowicz, prof. UG 

dr hab. Angelika Kędzierska-Szczepaniak, prof. UG 

dr hab. Roman Sobiecki, prof. SGH