Strona główna » Wydział
Aktualności i wydarzenia na Wydziale Zarządzania
Studenci anglojęzycznych kierunków/specjalności: Management oraz Financial Analyst uczestniczyli w wizycie studyjnej w amerykańskiej firmie AirHelp
Data publikacji: Wtorek, 13 czerwca 2023 roku

 

Kolejny raz nasi studenci mieli okazję wziąć udział w zajęciach terenowych z dr hab. Anną Dziadkiewicz z Katedry Marketingu. 16 maja grupa studentów anglojęzycznych kierunków/specjalności: Management oraz Financial Analyst uczestniczyła w wizycie studyjnej w amerykańskiej firmie AirHelp.

Podczas zajęć, uczestnicy poznali między innymi strukturę firmy oraz ścieżki kariery zawodowej w branży specjalizującej się w prawach pasażerów lotniczych. Odbyli także praktyczne warsztaty jak przygotować CV i jak zdobyć kompetencje istotne aktualnie na globalnym rynku pracy.

Firma AirHelp powstała jako start-up w 2013 roku i od tego czasu stała się największym obrońcą praw pasażerów lotniczych na świecie. AirHelp zatrudnia pracowników z różnych krajów na stanowiskach zarówno dotyczących obsługi klienta jak i programistów czy analityków pracujących nad obszerną bazą statystyk lotniczych.

 

fot. materiały WZR

BD/WZR