Strona główna » Wydział
Aktualności i wydarzenia na Wydziale Zarządzania
Brokerownia Umiejętności - dni otwarte dla studentów w sopockiej siedzibie firmy STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. (czwartek 23.11.2023 r).
Data publikacji: Czwartek, 23 listopada 2023 roku

 

Drodzy Studenci !

z okazji Dni Otwartych firmy brokerskiej STBU serdecznie zapraszamy w czwartek 23.11.2023 r. na spotkanie w siedzibie firmy STBU w Sopocie (ul. Rzemieślnicza 33), gdzie będzie można zapoznać się z różnymi aspektami funkcjonowania rynku ubezpieczeń i specyfiką pracy brokera ubezpieczeniowego. Organizator, czyli STBU:

  • zapewnia przekąski i napoje.
  • przewiduje warsztatowy charakter wydarzenia, w tym konkursy z nagrodami.

Przewidywane są dwie grupy (max 20 os) – do wyboru Studentów WZR.  Pierwsza o godz. 8:30, druga o godz. 11:00 (w obu przypadkach zbiórka przed siedzibą STBU na 15 minut przed wskazaną godziną).

 

Uwaga ! Osoby, które w tym czasie mają wykłady lub ćwiczenia mogą uzyskać usprawiedliwienie z zajęć.

 

Chętni proszeni są o zgłoszenia mailowe do dr Agnieszki Pobłockiej z Katedry Statystyki (agnieszka.poblocka@ug.edu.pl) wraz ze wskazaniem preferowanej godziny: 8.30 lub 11.00.

Ze względu na duże zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane będą do najbliższego poniedziałku 20 listopada do g. 15.00. Osoby które nie zakwalifikują się na listę główną, będą oczekiwali na liście rezerwowej.

 

Zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

 

Zespół dziekański