Strona główna » Wydział
Aktualności i wydarzenia na Wydziale Zarządzania
Dr hab. Anna Dziadkiewicz, prof. UG wraz z pracownikami Katedry Strategii i Przywództwa Wydziału Zarządzania UW zaprasza na warsztaty trenerskie dla wykładowców
Data publikacji: Środa, 29 listopada 2023 roku

 

W ramach projektu "Supporting mental health in organizations - developing future business leaders", finansowanego przez Fundusz Wyszehradzki, dr hab. Anna Dziadkiewicz, prof. UG z Katedry Marketingu wraz z pracownikami Katedry Strategii i Przywództwa Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na warsztaty trenerskie dla wykładowców i doktorantów:

  • 2-3.12.2023 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędą się warsztaty trenerskie dla wykładowców i doktorantów uczelni biznesowych. Program jest skierowany w szczególności do osób prowadzących zajęcia, treningi i warsztaty z obszaru zachowań organizacyjnych i psychologii organizacji.
  • 7 grudnia o 13.00 na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się seminarium poświęcone roli uczelni w kształceniu liderów świadomych wyzwań związanych z dobrostanem psychicznym w organizacji.
  • Szczegółowe informacje: do pobrania

Warsztaty odbędą się stacjonarnie na Uniwersytecie Warszawskim.

 

ZM/WZR