Weź udział w programie Blended Intensive Program „Smart Sea Cities (SSCi)” w Parthenope University Neapolu! Rekrutacja Studentów WZR trwa tylko do 23 października!

BIP grafika

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w programie Blended Intensive Program „Smart Sea Cities (SSCi): towards a sustainable and inclusive governance model for sea cities” organizowanym przez Parthenope University w Neapoluwe współpracy z Uniwersytetem Gdańskim!

Dlaczego warto?

·  Zdobędziesz międzynarodowe doświadczenie – udział w programie w Neapolu, współpraca z uczestnikami z różnych krajów oraz z ekspertami z PARTHENOPE UNIVERSITY i Uniwersytetu Gdańskiego.

·  Rozwiniesz kompetencje w obszarze zarządzania zrównoważonymi miastami nadmorskimi – program dotyczy innowacyjnych i zrównoważonych modeli zarządzania miastami morskimi, co jest kluczową tematyką w dzisiejszych czasach.

·  Połączysz naukę stacjonarną i online – uczestnictwo zarówno w fizycznym, jak i wirtualnym komponencie programu pozwoli na elastyczną naukę i rozwój umiejętności w różnych środowiskach edukacyjnych.

·  Zyskasz cenne kontakty – możliwość nawiązania kontaktów międzynarodowych oraz udział w międzynarodowym projekcie badawczym z zakresu rozwoju miast nadmorskich.

·  Przygotujesz się do pracy w zespołach międzynarodowych – praca projektowa oraz wirtualna prezentacja pozwolą na doskonalenie umiejętności współpracy w międzynarodowym środowisku.

·  Wzmocnisz swoje CV – ukończenie programu pozwoli na wzbogacenie CV o międzynarodowe doświadczenie akademickie, co może zwiększyć Twoje szanse na rynku pracy.

Program obejmuje:

1. Zajęcia stacjonarne: 18.11.2024 - 22.11.2024 (Neapol)
  2. Zajęcia online: 25.11.2024 – 17.12.2024 (zajęcia i seminaria online)
  3. Złożenie pracy projektowej: 18.12.2024
  4. Prezentacja pracy: 20.12.2024
  5. Łączna liczba godzin: 40 (36 godzin nauki, w tym 28 na miejscu i 8 online oraz 4 godziny pracy indywidualnej)

Zgłoszenia w języku angielskim (list motywacyjny oraz formularz stypendysty bez podpisów) należy przesyłać na adres:

anna.filipkowska@ug.edu.pl do 23 października 2024 r.

Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dziś! Termin upływa już 23 października 2024!

Więcej informacji na temat wyjazdów krótkoterminowych można znaleźć na stronie:

Data publikacji: piątek, 18. Październik 2024 - 09:06; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk Ostatnia zmiana: piątek, 18. Październik 2024 - 09:13; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk