Zespół dziekański spotkał się ze studentami I roku.

Zdjęcie ze spotkania ze studentami

30 września w auli C-9 Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego odbyło się spotkanie zespołu dziekańskiego ze studentami I roku. Spotkanie poprowadziła dr hab. Angelika Kędzierska-Szczepaniak, prof. UG, Dziekan Wydziału Zarządzania, a towarzyszyli jej: Prodziekan ds. Nauki dr hab. Bartosz Marcinkowski, prof. UG, Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia dr Sabina Nowak oraz Prodziekan ds. Umiędzynarodowienia i Rozwoju dr hab. Anna Dziadkiewicz, prof. UG.

Podczas spotkania studenci mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem Wydziału oraz dowiedzieć się, jak i gdzie mogą załatwiać wszelkie sprawy studenckie. Zespół Dziekański przedstawił także kluczowe informacje o strukturze uczelni, roli dziekanatu oraz jednostek związanych z Uniwersytetem Gdańskim.

Prodziekan ds. Umiędzynarodowienia i Rozwoju, prof. Anna Dziadkiewicz, zapoznała studentów z szerokimi możliwościami wymiany międzynarodowej w ramach programu Erasmus+. Zachęcała również do aktywnego udziału w kołach naukowych i stowarzyszeniach studenckich, co stanowi doskonałą okazję do rozwoju zarówno w obszarze akademickim, jak i osobistym - zawrzeć długoletnie przyjaźnie, nawiązywać współprace, działać społecznie.

Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia, dr Sabina Nowak, przedstawiła szczegółową strukturę Wydziału, specyfikę oferowanych kierunków oraz obowiązujące na studiach zasady. Zaprezentowała również tegoroczne opiekunki I roku: dr Olgę Komorowską (IiE), dr Kamilę Stańczak (FiR), dr Aleksandrę Koszarek-Cyrę (IiN) oraz dr Liwię Delińską (ZISZ, ZwS). Prodziekan poruszyła także temat Regulaminu Studiów a także omówiła podstawowe zasady komunikacji z wykładowcami i dziekanatem. Dr Nowak wskazała także na możliwości uczestnictwa w zajęciach sportowych oferowanych przez Uniwersytet Gdański.

Na zakończenie Dziekan Wydziału, dr hab. Angelika Kędzierska-Szczepaniak, prof. UG, podkreśliła, jak ważne są takie spotkania na początku drogi akademickiej: – Spotkania takie dają nam niezwykłą możliwość, aby studenci otrzymali wszystkie niezbędne informacje przed rozpoczęciem studiów, a także poznali nas jako dziekanów bliżej. Wysoka frekwencja dzisiejszego spotkania pokazała, że nowi studenci stanowić będą kolejne zaangażowane w życie Wydziału młode pokolenie. Życzymy wszystkim powodzenia w nadchodzącym roku akademickim.

Nowym studentom życzymy owocnych studiów i wielu sukcesów na Wydziale Zarządzania!

Spotkanie ze studentami zdjęcie

Spotkanie ze studentami zdjęcieSpotkanie ze studentami zdjęcieSpotkanie ze studentami zdjęcieSpotkanie ze studentami zdjęcie

Autor: Zuzanna Minga

Zdjęcia: Krzysztof Kowalczyk