Odbył się Szachowy Turniej Charytatywny na Wydziale Ekonomicznym UG – Wsparcie dla Powodzian. Katedra Zachowań Organizacyjnych współorganizatorem wydarzenia

6 października 2024 roku na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbył się charytatywny turniej szachowy, którego celem była zbiórka funduszy na pomoc osobom poszkodowanym przez powódź.

Organizatorem wydarzenia była Gdańska Szkoła Szachowa Król i Królowa, prowadzona przez absolwentów UG, przy wsparciu pracowników Katedry Zachowań Organizacyjnych z Wydziału Zarządzania.

Turniej przebiegał w znakomitej atmosferze, a uczestnicy wraz z rodzicami pokazali wielkie zaangażowanie. Dzięki ich hojności udało się zebrać ponad 15 000 zł, które zostaną przeznaczone na wsparcie powodzian.

Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

Oprac. ZM

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: środa, 9. Październik 2024 - 10:07; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk Ostatnia zmiana: środa, 9. Październik 2024 - 10:12; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk