Strona główna » Studenci
Sesja egzaminacyjna

dr Grzegorz Bucior
  • Podatek VAT w przedsiębiorstwie [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Wtorek 22.09.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala 222
    E
    termin pierwszy

  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: S41-15
    Wtorek 22.09.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Wtorek 22.09.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Wtorek 22.09.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala 222
    E
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S21-21
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-26
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-52
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Czwartek 15.10.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: S21-31
    Czwartek 15.10.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: S21-51
    Czwartek 15.10.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: S21-52
    Czwartek 15.10.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: S22-21
    Czwartek 15.10.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: S22-41
    Czwartek 15.10.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: S23-11
    Czwartek 15.10.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: S23-21
    Czwartek 15.10.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: S23-22
    Czwartek 15.10.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: S23-25
    Czwartek 15.10.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: S23-26
    Czwartek 15.10.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Czwartek 15.10.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: S23-52
    Czwartek 15.10.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin drugi