Strona główna » Studenci
Sesja egzaminacyjna

dr Alicja Antonowicz
  • Partnerstwo i współpraca w biznesie [ćw]
  • gr.: S23-51
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-52
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S13-01
    Środa 03.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Środa 03.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Środa 03.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Środa 03.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Badowska
  • Jakościowe badania marketingowe [w, I poł.sem.]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing innowacji [w, I poł. sem.]
  • gr.: S53-05
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Media reklamowe [w, I poł. sem.]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-109
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-16.45
    sala p-108
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-16.45
    sala p-108
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Barembruch
  • Finanse międzynarodowe [ćw]
  • gr.: S31-21
    Poniedziałek 25.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse osobiste [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 25.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: S41-05
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 27.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N22-41
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala 301
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie finansami osobistymi [w, WDW]
  • gr.: S44-01
    Środa 27.05.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S51-21
    Środa 27.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska
  • Ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: N21-21
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia społeczne [w, II poł. sem]
  • gr.: S21-21
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S22-31
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Środa 03.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Serwisy społecznościowe w biznesie [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy CRM [w]
  • gr.: S42-05
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-29
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-29
    E
    termin drugi

  • Wizualizacja danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Podatek VAT w przedsiębiorstwie [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 222
    E
    termin pierwszy

  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: S41-15
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek budżetowych [ćw]
  • gr.: S31-51
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 222
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 222
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek budżetowych [w]
  • gr.: S31-52
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Sobota 18.07.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Sobota 18.07.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: N31-51
    Sobota 18.07.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 18.07.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Sobota 18.07.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 222
    E
    termin drugi

dr Michał Chalastra
  • Rachunek kosztów [w]
  • gr.: N44-01
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

dr Mariusz Chmielewski
  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S33-25
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N23-51
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-52
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Pochodne instrumenty finansowe [w]
  • gr.: S53-31
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie produkcją [w]
  • gr.: S33-51
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem II [ćw]
  • gr.: S43-31
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska
  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [ćw]
  • gr.: S41-22
    Piątek 26.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów [ćw]
  • gr.: N44-02
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S43-01
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

mgr Marta Chylińska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-01
    Czwartek 21.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Czwartek 21.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 302
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 302
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 302
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 302
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-01
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-10.30
    sala 302
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-10.30
    sala 302
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-113
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza procesów makroekonomicznych [ćw]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza procesów makroekonomicznych [w]
  • gr.: S42-01
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 114
    E
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Środa 27.05.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

  • Otoczenie biznesu [w]
  • gr.: S23-51
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-52
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Halina Czubasiewicz
  • Zarządzanie rozwojem pracownika [w]
  • gr.: S43-06
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 319
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 319
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 319
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 319
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [w]
  • gr.: S13-15
    Środa 17.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 319
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-16
    Środa 17.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 319
    E
    termin pierwszy

mgr Liwia Delińska
  • Marketing ery cyfrowej [ćw]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Analiza strategiczna [w]
  • gr.: S43-11
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-321
    Z
    termin drugi

  • Myślenie strategiczne w biznesie [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 402
    Z
    termin drugi

  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Sieci międzyorganizacyjne w zarządzaniu [ćw]
  • gr.: S53-11
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-21
    Z
    termin drugi

  • Sieci międzyorganizacyjne w zarządzaniu [w]
  • gr.: N53-11
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala A-409
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie projektami [ćw]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Środa 03.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 402
    Z
    termin drugi

dr Tomasz Dryl
  • Marketing ery cyfrowej [w]
  • gr.: N32-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 108
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 108
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Środa 10.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-118
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Środa 10.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-118
    E
    termin pierwszy

  • Zachowania konsumenckie [w]
  • gr.: S23-25
    Środa 10.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-26
    Środa 10.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

dr Anna Dziadkiewicz
  • Design w marketingu [ćw]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 122
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Design w marketingu [w]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 122
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [ćw]
  • gr.: S44-01
    Środa 03.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S34-01
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S13-01
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: N34-01
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 223
    E
    termin pierwszy

dr Bartłomiej Gabriel
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S24-01
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

dr Paweł Galiński
  • Economic Policy [ćw]
  • gr.: S21-61
    Środa 03.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • Economic Policy [w]
  • gr.: S21-61
    Czwartek 11.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 202
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse [ćw]
  • gr.: S13-01
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse [w]
  • gr.: S13-01
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    E
    termin pierwszy

  • Modern Public Finance [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    Z
    termin pierwszy

  • Przygotowanie projektów finansowanych z funduszy UE [WDW]
  • gr.: S34-01
    Czwartek 11.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 202
    Z
    termin pierwszy

  • Przygotowanie projektów finansowych z funduszy UE [w, WDW]
  • gr.: N34-01
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz
  • Probability Concepts [ćw]
  • gr.: S11-61
    Środa 03.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-61
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 231
    Z
    termin drugi

  • Probability Concepts [w]
  • gr.: S11-61
    Środa 17.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 231
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-01
    Środa 03.06.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Środa 17.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 231
    Z
    termin drugi

dr Juliusz Giżyński
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-01
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-19.30
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-01
    Środa 24.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Środa 24.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-31
    Środa 24.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 112
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Środa 24.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 112
    Z
    termin drugi

  • Analiza fundamentalna [ćw]
  • gr.: S32-21
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza fundamentalna [w]
  • gr.: S32-21
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza portfela papierów wartościowych [ćw]
  • gr.: S22-21
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza portfela papierów wartościowych [w]
  • gr.: S22-21
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza techniczna [ćw]
  • gr.: S32-21
    Środa 10.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza techniczna [w]
  • gr.: S32-21
    Środa 10.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 112
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 112
    Z
    termin drugi

dr Barłomiej Gliniecki
  • Corporate Law [w]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-3
    E
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S31-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-209
    Z
    termin pierwszy

  • Corporate finance and Equity Valuation [ćw]
  • gr.: S41-20
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Corporate finance and Equity Valuation [w]
  • gr.: S41-20
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 209
    E
    termin pierwszy

  • Financial Reporting [ćw]
  • gr.: S21-61
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Financial Reporting [w]
  • gr.: S21-61
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N21-21
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

  • Zastosowania analizy ekonomicznej [ćw]
  • gr.: N51-05
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

dr Karolina Gościniak
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

dr Maciej Hyży
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: N31-51
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S14-02
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

  • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-13.00
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-13.00
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-05
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Beata Jackowska
  • Modele parametryczne [w]
  • gr.: S42-11
    Piątek 26.06.2020
    godz.: 09.45-16.00
    sala 235
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 09.45-16.00
    sala 235
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 09.45-15.00
    sala 235
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse [w]
  • gr.: S11-01
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: N11-01
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
  • gr.: S12-02
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Przemysław Jatkiewicz
  • Analiza ryzyka w bezpieczeństwie informacji [lab]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwisów internetowych [lab]
  • gr.: S22-32
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo systemów [w]
  • gr.: N42-15
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-32
    E
    termin pierwszy

dr Patryk Kaczmarek
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: S52-05
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

  • Finanse [ćw]
  • gr.: S13-05
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 211
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Środa 10.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Środa 10.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Środa 17.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: S22-41
    Środa 17.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: N12-31
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: N12-32
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 211
    E
    termin drugi

  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: N14-01
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: N14-01
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: N14-01
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 211
    E
    termin drugi

dr Marek Kalinowski
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 401
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 401
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 401
    E
    termin pierwszy

  • Zachowania organizacyjne [ćw]
  • gr.: N33-31
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Zachowania organizacyjne [w]
  • gr.: N33-25
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 401
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-31
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 401
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwie [w, WDW PiDP]
  • gr.: S24-01
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [ćw]
  • gr.: S13-15
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N14-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S14-01
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N14-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-01
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 201
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Tomasz Kawka
  • Strategiczny controlling personalny [w]
  • gr.: S43-11
    Środa 10.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 403
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 403
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie środowiskiem pracy [w]
  • gr.: N23-11
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 403
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 403
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Angelika Kędzierska-Szczepaniak
  • Introduction to Finance [w]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 123
    E
    termin pierwszy

  • Podatki w działalności gospodarczej [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 123
    Z
    termin pierwszy

dr Urszula Kęprowska
  • Marketing [w]
  • gr.: S32-21
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 122
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 122
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing przemysłowy [w, e-learning]
  • gr.: S33-25
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing wewnętrzny [w]
  • gr.: S33-25
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik
  • Badanie sprawozdań finansowych [Egzamin]
  • gr.: ACCA 2
    Środa 17.06.2020
    godz.: 10.30-13.00
    sala 201
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S23-11
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-26
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-52
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-11
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Czwartek 03.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: S23-21
    Czwartek 03.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: S23-22
    Czwartek 03.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: S23-25
    Czwartek 03.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: S23-26
    Czwartek 03.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Czwartek 03.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: S23-52
    Czwartek 03.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: N23-11
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: N23-51
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S23-11
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • Corporate finance [ćw]
  • gr.: S21-61
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Corporate finance [w]
  • gr.: S21-61
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

mgr Paweł Korcz
  • Alternative Investment Strategies [ćw]
  • gr.: S41-20
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje na rynku kapitałowym [ćw]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 24.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Budżetowanie [ćw]
  • gr.: N41-16
    Niedziela 24.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Financial Planning and Analysis [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: N31-51
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [ćw]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 16.00-17.45
    sala 202a
    Z
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-22
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S41-22
    Poniedziałek 07.09.2020
    godz.: 13.30-16.00
    sala C-9
    E
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne [ćw]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 202a
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 202a
    Z
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne [w]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 202a
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 202a
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 11.30-13.00
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 11.30-13.00
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość podatkowa [w]
  • gr.: S41-15
    Środa 03.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 202a
    Z
    termin drugi

dr Dorota Kowalczyk
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S13-04
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S34-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [ćw]
  • gr.: S22-21
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 301
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 301
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-126
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje finansowe [ćw]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje finansowe [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 126
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 126
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 126
    E
    termin pierwszy

  • Inwestycje na rynku kapitałowym [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 126
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 126
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 126
    E
    termin drugi

    gr.: S23-22
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 126
    E
    termin drugi

  • Wycena przedsiębiorstw [lab]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 126
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie portfelem inwestycyjnym [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 126
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 126
    Z
    termin drugi

dr Wojciech Kozłowski
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N51-25
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 214
    E
    termin pierwszy

dr Dariusz Kralewski
  • Informatyczne systemy wsparcia zarządzania w opiece zdrowotnej [w]
  • gr.: S13-15
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-26
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-16
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-26
    E
    termin pierwszy

  • Testowanie aplikacji [w]
  • gr.: S22-31
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-26
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-26
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S33-21
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-25
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-31
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-25
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-31
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-1
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-31
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-1
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin trzeci

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin trzeci

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin trzeci

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin trzeci

  • Podstawy zarządzania nieruchomościami [ćw]
  • gr.: S33-21
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S51-16
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-16
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-2
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin trzeci

    gr.: S51-16
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin trzeci

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-1
    Z
    termin trzeci

prof. uczelni, dr hab. Michał Kuciapski
  • Programowanie aplikacji rozproszonych w C# [w]
  • gr.: S22-31
    Czwartek 11.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Czwartek 11.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Programowanie w chmurze obliczeniowej [w]
  • gr.: S32-31
    Czwartek 11.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Projektowanie interfejsu użytkownika aplikacji [w]
  • gr.: S32-31
    Czwartek 11.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-127A
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-05
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala p-127A
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala p-127A
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-127A
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-127A
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-127A
    E
    termin pierwszy

dr Sławomir Kujawa
  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: S41-01
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Środa 10.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 223
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-01
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    Z
    termin drugi

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S22-21
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S22-41
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala 223
    E
    termin drugi

  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S51-11
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: N34-01
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 223
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-41
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek pochodnych instrumentów finansowych [ćw]
  • gr.: S41-01
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-22
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: S41-22
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N41-01
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Przemysław Lech
  • Zarządzanie projektami informatycznymi [w]
  • gr.: S51-21
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 202a
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S52-05
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • ERP w zarządzaniu zasobami ludzkimi [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: S12-01
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-29
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-29
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-29
    E
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • gr.: N52-15
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 12.15-16.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 24.05.2020
    godz.: 10.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • gr.: S52-01
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami informatycznymi [ćw]
  • gr.: S32-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [ćw]
  • gr.: N32-51
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 17.45-20.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [w]
  • gr.: N32-51
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-29
    E
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S13-06
    Środa 03.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    Z
    termin drugi

  • Bankowość [w]
  • gr.: N22-41
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-41
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 223
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość detaliczna [w]
  • gr.: S31-21
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość detaliczna i hipoteczna [ćw]
  • gr.: N41-01
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość detaliczna i hipoteczna [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość hipoteczna [w]
  • gr.: S31-21
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość korporacyjna [w]
  • gr.: S31-21
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 223
    E
    termin pierwszy

  • Venture Capital [ćw]
  • gr.: S51-01
    Środa 27.05.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

  • Venture Capital [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Litwin
  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: S13-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [ćw]
  • gr.: S13-16
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Motywowanie w organizacji [w]
  • gr.: S23-11
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

  • Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Praca zespołowa [ćw]
  • gr.: S13-16
    Środa 27.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S22-21
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Decyzje w warunkach niepewności i ryzyka [w]
  • gr.: S22-21
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria [w]
  • gr.: S12-31
    Środa 17.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Środa 17.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Środa 03.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala p-009
    Z
    termin pierwszy

  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [lab]
  • gr.: S43-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość żywności i żywienia [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Markowski
  • Gospodarka elektroniczna [w]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-28
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wiedzą [w]
  • gr.: N52-15
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-28
    Z
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Programowanie aplikacji bazodanowych [lab]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S41-15
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 214
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-02
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

    gr.: N22-31
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-321
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-230
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-230
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [ćw]
  • gr.: S52-01
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Środa 03.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [w]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 230
    E
    termin pierwszy

  • Badania marketingowe [ćw]
  • gr.: S23-26
    Poniedziałek 25.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-11
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-51
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Badania marketingowe [w]
  • gr.: S23-11
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-26
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-52
    Wtorek 16.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-11
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-51
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

  • Metody klasyfikacji [w]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: N11-05
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 113
    E
    termin pierwszy

dr Ewelina Nawrocka
  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [ćw]
  • gr.: S33-21
    Środa 27.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S23-21
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena nieruchomości [ćw]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-04
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria [w]
  • gr.: S11-01
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 116
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 116
    E
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 116
    E
    termin drugi

  • Analiza rynków finansowych I [ćw]
  • gr.: S42-01
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometryczna analiza rynków finansowych [lab]
  • gr.: S52-01
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometryczna analiza rynków finansowych [w]
  • gr.: S52-01
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

  • Modelowanie procesów finansowych [lab]
  • gr.: S32-21
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N41-25
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 17.45-19.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

mgr Adam Ostrowski
  • Podstawy sieci komputerowych [ćw]
  • gr.: N12-32
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji mobilnych - platforma Windows Phone [lab]
  • gr.: S32-31
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-32
    Z
    termin pierwszy

  • Sieci bezprzewodowe [lab]
  • gr.: S12-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-32
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-32
    Z
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S13-05
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • gr.: S12-31
    Środa 10.06.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Środa 10.06.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 211
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [ćw]
  • gr.: S21-31
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S21-21
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-26
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-52
    Wtorek 30.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S21-31
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S21-51
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S21-52
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S22-21
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S22-41
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S23-11
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S23-21
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S23-22
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S23-25
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S23-26
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S23-52
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: S21-21
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S21-31
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S21-51
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S21-52
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S22-21
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S22-41
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-11
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-21
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-22
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-25
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-26
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-51
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

    gr.: S23-52
    Piątek 25.09.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin trzeci

dr Piotr Pisarewicz
  • Ubezpieczenia gospodarcze [w]
  • gr.: N21-21
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 202
    E
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia na życie o charakterze inwestycyjnym - aspekty ekonomiczne [w]
  • gr.: S44-01
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 202
    E
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka [ćw]
  • gr.: S11-02
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Środa 27.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 03.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 10.30-13.00
    sala 236
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 10.30-13.00
    sala 236
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 10.30-13.00
    sala 236
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 10.30-13.00
    sala 236
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 10.30-13.00
    sala 236
    Z
    termin drugi

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N43-31
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 27.05.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w biznesie [w]
  • gr.: N51-05
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: N51-25
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-11
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: N52-15
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-01
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-16
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-01
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-05
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-11
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

  • Etyka w zarządzaniu [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 27.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin drugi

  • Partnerstwo i współpraca w biznesie [w]
  • gr.: S23-51
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-52
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-52
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N13-01
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Środa 17.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Środa 17.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Środa 17.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Środa 17.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Środa 17.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Środa 17.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    E
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    E
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    E
    termin drugi

  • Społeczna odpowiedzialność biznesu [w]
  • gr.: S33-31
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Środa 17.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-31
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-31
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: S33-51
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

    gr.: N33-31
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

dr Agnieszka Pobłocka
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S32-41
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala p-231
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-03
    Środa 03.06.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
  • gr.: S12-01
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 231
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 231
    Z
    termin pierwszy

  • Automatyzacja pracy - makra VBA w arkuszu kalkulacyjnym MS Excel [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 27.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Metody aktuarialne [ćw]
  • gr.: S52-11
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 231
    Z
    termin pierwszy

mgr Piotr Porzuczek
  • Programowanie aplikacji rozproszonych w C# [lab]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji wieloplatformowych [lab]
  • gr.: N22-31
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie obiektowe [ćw]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Technologia Cloud Computing [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Wzorce projektowe wytwarzania aplikacji [ćw]
  • gr.: S32-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Decyzje założycielskie przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-51
    Piątek 22.05.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-52
    Piątek 22.05.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-51
    Piątek 22.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-52
    Piątek 22.05.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 228
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Rymarzak
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S23-21
    Środa 03.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Środa 03.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • ARGUS Enterprise [lab]
  • gr.: S53-01
    Środa 10.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 207
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 207
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 207
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania nieruchomościami [w]
  • gr.: S33-21
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 207
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Sadkowska
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-51
    Piątek 29.05.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N43-31
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki planowania projektów [ćw]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki planowania projektów [w]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie innowacjami [w]
  • gr.: S23-51
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-52
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie produkcją [ćw]
  • gr.: S33-51
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie projektami II [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 10.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 227
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie projektami II [lab]
  • gr.: N53-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S21-21
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S21-31
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S21-51
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: S21-52
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S23-26
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-21
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Alternative investments in risk management [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 04.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Controlling strategiczny [w]
  • gr.: N31-31
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • International Financial Markets and Institutions [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Introduction to Accounting [ćw]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 28.05.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Introduction to Accounting [w]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-61
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Podstawy controllingu [ćw]
  • gr.: S21-31
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy controllingu [w]
  • gr.: N21-21
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-51
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-52
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-53
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Sprawozdawczość finansowa [WDW]
  • gr.: N34-01
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa [ćw]
  • gr.: S31-31
    Środa 03.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S31-31
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-31
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S33-25
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S33-31
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 16.00-16.45
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: N33-25
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: N33-31
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 226
    E
    termin drugi

  • Behavioral Finance [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

  • Risk Management [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Czwartek 18.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 226
    Z
    termin drugi

  • Seminarium dyplomowe [sem]
  • gr.: S24-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: N41-01
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-16
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Wtorek 26.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Ewelina Sokołowska
  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S21-21
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 205
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 205
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 205
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 205
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N31-31
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 205
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość ubezpieczycieli [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Jędrzej Strumiłło
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 320
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 320
    Z
    termin pierwszy

  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 320
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 320
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 320
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 320
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 320
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 320
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 320
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 320
    E
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 320
    E
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 29.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 320
    E
    termin drugi

  • Projektowanie organizacji [ćw]
  • gr.: S43-11
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 320
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski
  • Finanse [w]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: S12-01
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy finansów publicznych [w]
  • gr.: S13-15
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-16
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 23.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość banków [ćw]
  • gr.: N31-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 222
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 222
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość banków [w]
  • gr.: S31-51
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość instytucji finansowych [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 222
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-22
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S43-01
    Środa 03.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Środa 03.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 03.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 03.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S33-21
    Środa 27.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Środa 27.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Środa 27.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Środa 27.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-31
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 125
    E
    termin drugi

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 125
    E
    termin drugi

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 125
    E
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 125
    E
    termin drugi

  • Alternative Investment Strategies [w]
  • gr.: S41-20
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Projekty z funduszy UE [w]
  • gr.: S23-21
    Środa 03.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Środa 03.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: N51-05
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie inwestycjami przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S43-01
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Środa 27.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 125
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-05
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 125
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-11
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 125
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-31
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 125
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-32
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 125
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-01
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Zarządzanie projektami [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala 408
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala 408
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala 408
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala 408
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Rewizja finansowa [w]
  • gr.: N51-05
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Rewizja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: N51-15
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Ekologia i ochrona środowiska [w]
  • gr.: S13-15
    Środa 27.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-16
    Środa 27.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Green Business [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 03.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy zarządzania środowiskowego [w]
  • gr.: S33-51
    Środa 03.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik
  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N21-21
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-41
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-11
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-51
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

dr Justyna Tanaś
  • Podstawy gospodarki nieruchomościami [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena nieruchomości nietypowych [w]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 208
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Dariusz Trojanowski
  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 207
    E
    termin pierwszy

  • Rynek nieruchomości [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 207
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-22
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 207
    E
    termin pierwszy

  • Wycena nieruchomości [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 207
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Ulanowski
  • Socjologia [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-15
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-16
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Socjologia [WDW]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Piotr Walentynowicz
  • Kaizen jako metoda rozwoju przedsiębiorstwa [w, WD]
  • gr.: WDW
    Środa 03.06.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala 406
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie logistyczne [w]
  • gr.: S33-31
    Środa 10.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 406
    E
    termin pierwszy

dr Katarzyna Welzant
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: S14-01
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 202
    E
    termin pierwszy

  • Fundusze strukturalne w UE dla jednostek sektora finansów publicznych [w]
  • gr.: S51-11
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 202
    E
    termin pierwszy

dr Dariusz Wieczorek
  • Controlling finansowy [w]
  • gr.: N31-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

  • Narzędzia controllingu [w]
  • gr.: N41-05
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala 209
    Z
    termin drugi

dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-34
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-34
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Piątek 19.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-34
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Środa 24.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-34
    E
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Środa 24.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-34
    E
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Środa 24.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-34
    E
    termin drugi

  • Financial Mathematics [ćw]
  • gr.: S11-61
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Financial Mathematics [w]
  • gr.: S11-61
    Środa 10.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-61
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-34
    E
    termin drugi

  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-34
    E
    termin pierwszy

  • Introduction to Risk Management [ćw]
  • gr.: S21-61
    Poniedziałek 01.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Introduction to Risk Management [w]
  • gr.: S21-61
    Środa 10.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 405
    E
    termin pierwszy

  • Macroeconomic in Financial Analysis [w]
  • gr.: S41-20
    Wtorek 02.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-410
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Henryk Woźniak
  • Polityka gospodarcza [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Środa 17.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-15
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Piotr Wróbel
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: S13-01
    Środa 10.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 317
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Środa 10.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 317
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Środa 10.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 317
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Środa 10.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 317
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Środa 10.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 317
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Środa 10.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 317
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Środa 24.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 317
    E
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Środa 24.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 317
    E
    termin drugi

    gr.: S13-03
    Środa 24.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 317
    E
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Środa 24.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 317
    E
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Środa 24.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 317
    E
    termin drugi

    gr.: S13-06
    Środa 24.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 317
    E
    termin drugi

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-30
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-30
    E
    termin pierwszy

    gr.: N32-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-30
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Ewa Wycinka
  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-02
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala 235
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka [w]
  • gr.: S11-01
    Piątek 26.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 235
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 26.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 235
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Piątek 26.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 235
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Piątek 26.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 235
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 26.06.2020
    godz.: 12.15-13.00
    sala 235
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N41-25
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 23.05.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Niedziela 24.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-15
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N22-41
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 15.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość banków [ćw]
  • gr.: N31-53
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów i wyników w podejmowaniu decyzji [w, Egzamin]
  • gr.: SPRiP
    Piątek 26.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość jednostek budżetowych [ćw]
  • gr.: N31-52
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-21
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Poniedziałek 22.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 204
    E
    termin pierwszy