Strona główna » Studenci
Sesja egzaminacyjna

dr Adam Barembruch
  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki sprzedaży [wdw]
  • gr.: N54-01
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia gospodarcze [ćw]
  • gr.: S21-31
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie finansami osobistymi [w, WDW]
  • gr.: S44-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Robert Bęben
  • Marketing [w]
  • gr.: S32-21
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing na rynku kapitałowym [w]
  • gr.: S33-25
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Segmentacja rynku [w]
  • gr.: S23-25
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska
  • Ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S21-31
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Agata Borowska-Pietrzak
  • Zarządzanie rozwojem pracownika [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

mgr Małgorzata Broniewska
  • Banking, finance and insurance [ćw]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • ERP w zarządzaniu zasobami ludzkimi [lab]
  • gr.: S52-05
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S22-32
    Środa 08.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-32
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Serwisy społecznościowe w biznesie [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-05
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 12.15-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy CRM [w]
  • gr.: S42-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Wizualizacja danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-05
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: N41-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek budżetowych [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Mariusz Chmielewski
  • Operations and Supply Chain Management [w]
  • gr.: S43-20
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S33-25
    Czwartek 16.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem II [w]
  • gr.: N43-31
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 227
    E
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S11-01
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N41-01
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-01
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

dr inż. Marta Chylińska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-02
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin drugi

dr Marzenna Czerwińska
  • ABC Przedsiębiorczości [ćw]
  • gr.: S23-15
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

  • Instytucjonalne formy wspierania przedsiębiorczości [ćw]
  • gr.: S23-51
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Otoczenie biznesu [w]
  • gr.: S23-51
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-51
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S53-31
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 221
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Halina Czubasiewicz
  • Zarządzanie rozwojem pracownika [w]
  • gr.: S53-05
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S23-11
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-11
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 402
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza strategiczna [ćw]
  • gr.: S43-16
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Innovation Management [w]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Sieci międzyorganizacyjne w zarządzaniu [ćw]
  • gr.: S53-11
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Sieci międzyorganizacyjne w zarządzaniu [w]
  • gr.: N53-11
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

mgr Grzegorz Dobrowolski
  • Pośrednictwo i komercjalizacja nieruchomości [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 29.05.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

dr Tomasz Dryl
  • Zarządzanie marketingowe [w]
  • gr.: N23-25
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala 108
    E
    termin pierwszy

dr Anna Dziadkiewicz
  • Design w marketingu [ćw]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing wewnętrzny [w]
  • gr.: N33-25
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [ćw]
  • gr.: S44-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Negocjacje/Komunikacja interpersonalna [w]
  • gr.: N53-01
    Niedziela 08.05.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Niedziela 08.05.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 08.05.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 08.05.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: N51-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 10.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N51-05
    Sobota 10.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N51-15
    Sobota 10.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 10.09.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin drugi

dr Bartłomiej Gabriel
  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: S23-11
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: S21-31
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-11
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-25
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N21-21
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Finanse w działalności gospodarczej [w]
  • gr.: S44-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Paweł Galiński
  • Economic Policy [ćw]
  • gr.: S21-61
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Economic Policy [w]
  • gr.: S21-61
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Modern Public Finance [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Bartłomiej Gawin
  • Architektura korporacyjna IT [w]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

  • Modelowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-33
    E
    termin pierwszy

  • Wdrażanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S52-05
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz
  • Probability Concepts [ćw]
  • gr.: S11-61
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Probability Concepts [w]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-238
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

dr Maciej Gierusz
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: N41-25
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Juliusz Giżyński
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-2
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-2
    Z
    termin drugi

  • Analiza fundamentalna [ćw]
  • gr.: S32-21
    Środa 08.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza fundamentalna [w]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza techniczna [ćw]
  • gr.: S32-21
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza techniczna [w]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Wiesław Golnau
  • Motywowanie w organizacji [w]
  • gr.: N23-11
    Niedziela 15.05.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Strategiczny controlling personalny [w]
  • gr.: N43-15
    Niedziela 03.04.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Wynagradzanie pracowników [w]
  • gr.: N33-11
    Niedziela 29.05.2022
    godz.: 15.15-18.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-11
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Eugeniusz Gostomski
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S21-51
    Środa 01.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Środa 01.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

dr Maciej Hyży
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-03
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

  • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 28.05.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 28.05.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-6
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-6
    E
    termin drugi

  • Rewizja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: N51-26
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-01
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Beata Jackowska
  • Modele parametryczne [w]
  • gr.: S42-11
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-118
    Z
    termin trzeci

  • Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
  • gr.: S12-01
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-118
    Z
    termin drugi

dr inż. Przemysław Jatkiewicz
  • Analiza ryzyka w bezpieczeństwie informacji [lab]
  • gr.: N42-05
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Audyt informatyczny w firmach IT [w]
  • gr.: S52-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwisów internetowych [lab]
  • gr.: S22-31
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska
  • Nadzór korporacyjny [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

dr Patryk Kaczmarek
  • Bankowość uniwersalna i inwestycyjna [ćw]
  • gr.: N41-01
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse [ćw]
  • gr.: S13-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala 217
    Z
    termin drugi

  • Introduction to Finance [w]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

dr Marek Kalinowski
  • Analiza pracy [w]
  • gr.: S33-15
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-15
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N13-05
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

  • Zachowania organizacyjne [w]
  • gr.: N33-11
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N22-32
    Sobota 28.05.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-32
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w, I poł.sem]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Tomasz Kawka
  • Zachowania organizacyjne [w]
  • gr.: S23-15
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Human Capital Management [w]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie środowiskiem pracy [w]
  • gr.: N23-11
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Kąkol
  • Logika [w]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 29.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 29.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik
  • Badanie sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-21
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Olga Komorowska
  • Statystyka społeczna [lab, gr A]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka społeczna [lab, gr B]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Corporate finance [ćw]
  • gr.: S21-61
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Corporate finance [w]
  • gr.: S21-61
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-130
    E
    termin pierwszy

dr inż. Aleksandra Koszarek-Cyra
  • Innovation Management [ćw]
  • gr.: S43-20
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy gospodarki nieruchomościami [w]
  • gr.: S23-21
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Projekty z funduszy UE [w]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Selected Aspects of Low Emission Economy - Renewable Energy and Green Buildings [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N22-31
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 30.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: N51-25
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Budżetowanie [ćw]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie finansami jednostek gospodarczych [ćw]
  • gr.: S41-21
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość podatkowa [w]
  • gr.: S41-15
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • ARGUS Enterprise [lab]
  • gr.: S53-02
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje na rynku kapitałowym [w]
  • gr.: S23-21
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Inwestycje w instrumenty pochodne [ćw]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje w instrumenty pochodne [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena przedsiębiorstw [lab]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie portfelem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S53-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

mgr Rafał Kowalski
  • Financial Mathematics [ćw]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Inwestycje na rynku kapitałowym [ćw]
  • gr.: S23-21
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S23-21
    Środa 15.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S33-25
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-11
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 15.05.2022
    godz.: 17.00-20.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 15.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-11
    Sobota 28.05.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-11
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

    gr.: S33-21
    Środa 15.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-11
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala 208
    Z
    termin trzeci

    gr.: N33-21
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala 208
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-25
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala 208
    Z
    termin drugi

  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

  • Symulacje w rachunku opłacalności inwestycji [ćw]
  • gr.: S33-21
    Środa 08.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 17.00-20.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-21
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala 208
    Z
    termin drugi

mgr Zuzanna Kraus
  • Design w marketingu [ćw]
  • gr.: S43-05
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Customer Experience Design [ćw]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing ery cyfrowej [ćw]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 15.05.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Środa 01.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing usług medycznych z analizą rynku [ćw]
  • gr.: S13-15
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Media reklamowe [ćw]
  • gr.: N43-05
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie marketingowe [ćw]
  • gr.: S23-25
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

mgr Patrycja Krauze-Maślankowska
  • Administrowanie bazami danych [lab]
  • gr.: N22-32
    Niedziela 15.05.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Język SQL [lab]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 29.05.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie w języku SQL [lab]
  • gr.: S12-31
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Krzywdziński
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N21-31
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Introduction to Accounting [ćw]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Introduction to Accounting [w]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-21
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa [ćw]
  • gr.: S31-31
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowania analizy ekonomicznej [ćw]
  • gr.: N51-05
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowanie analizy ekonomicznej [ćw]
  • gr.: S51-05
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Michał Kuciapski
  • Design of Human Computer Interaction [lab]
  • gr.: S42-20
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Design of Human Computer Interaction [w]
  • gr.: S42-20
    Środa 29.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Interakcja człowiek-komputer [lab]
  • gr.: S12-31
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji hybrydowych [lab]
  • gr.: S22-31
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji REST w C# [w]
  • gr.: S22-31
    Środa 29.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Środa 29.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji rozproszonych w C# [w]
  • gr.: N22-31
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-32
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji wieloplatformowych w Xamarinie [lab]
  • gr.: S32-31
    Środa 22.06.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Środa 22.06.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie serwisów internetowych w chmurze obliczeniowej [lab]
  • gr.: S32-31
    Środa 29.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Środa 29.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie w chmurze obliczeniowej [ćw]
  • gr.: N32-31
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie w chmurze obliczeniowej [w]
  • gr.: N32-31
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-36
    E
    termin pierwszy

  • Projektowanie interfejsu użytkownika aplikacji [lab]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Projektowanie interfejsu użytkownika aplikacji [w]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 16.00-17.45
    sala C-24
    E
    termin pierwszy

  • Serwisy e-learningowe 2.0 [lab]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-32
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Technologie e-learningu 2.0 []
  • gr.: S22-31
    Środa 29.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Środa 29.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Wzorce projektowe wytwarzania aplikacji [ćw]
  • gr.: S32-31
    Środa 22.06.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S23-25
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Jakościowe badania marketingowe [ćw]
  • gr.: N43-05
    Niedziela 05.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Jakościowe badania marketingowe [w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Media reklamowe [w]
  • gr.: S43-05
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Sławomir Kujawa
  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: N41-15
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Niedziela 05.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 05.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala 223
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S22-41
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Pochodne instrumenty finansowe - inżynieria finansowa [ćw]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala 223
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

  • Portfel inwestycyjny [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S22-41
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Czwartek 15.09.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-306
    E
    termin drugi

dr Jarosław Kujawski
  • Managerial accounting [ćw]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Managerial accounting [w]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-20
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

dr Anna Lenart
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S32-31
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: S52-05
    Piątek 01.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • gr.: N52-12
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Niedziela 05.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • gr.: N52-11
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Agencje ratingowe na rynku finansowym [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 01.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

  • Bankowość detaliczna [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość hipoteczna [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość uniwersalna i inwestycyjna [w]
  • gr.: N41-01
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

  • Venture capital [ćw]
  • gr.: S51-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

  • Venture capital [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

mgr Marzena Ławniczak
  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: N21-52
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Czwartek 16.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Czwartek 16.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-51
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-51
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-52
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

  • Podstawy controllingu [ćw]
  • gr.: S21-51
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Czwartek 16.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość finansowa [ćw]
  • gr.: S21-31
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-21
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-31
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-51
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-52
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

dr Wojciech Machel
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: S13-01
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

mgr Agata Majkowska
  • Przygotowanie danych [ćw]
  • gr.: S42-11
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala 236
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala 236
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala 236
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [grupa A lab]
  • gr.: N43-31
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [grupa B lab]
  • gr.: N43-31
    Niedziela 05.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [lab, gr1 II poł.sem]
  • gr.: S43-31
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Certyfikowany auditor zarządzania bezpieczeństwem pracy [lab, gr2 II poł.sem]
  • gr.: S43-31
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Certyfikowany auditor zarządzania jakością i środowiskiem [lab, II poł.sem]
  • gr.: S33-51
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość żywności i żywienia [w, WDW, II poł.sem]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Nadzór sanitarno - epidemiologiczny i gospodarowanie odpadami medycznymi [w, II poł.sem]
  • gr.: S23-15
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w, WDW II poł.sem]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 19.30-20.15
    sala online
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Bartosz Marcinkowski
  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 16.00-16.45
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

dr Marek Markowski
  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: S12-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Olga Martyniuk
  • Rewizja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

  • Rewizja finansowa [w]
  • gr.: S51-05
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-305
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość finansowa [w]
  • gr.: S21-31
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Big Data w biznesie [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Business Intelligence Systems [lab]
  • gr.: S42-20
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Open Source Applications in Business [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji bazodanowych [lab]
  • gr.: S22-31
    Środa 08.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • System operacyjny Linux [lab]
  • gr.: S12-32
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy Big Data [lab]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 12.15-16.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

  • Technologie sieci WAN [lab]
  • gr.: N32-31
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 13.30-18.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-02
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

Monika Mechlińska-Pauli
  • Język angielski [ćw]
  • gr.: A/825/21FiRA2B1
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [ćw]
  • gr.: N42-12
    Niedziela 08.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 22.05.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [w]
  • gr.: S42-11
    Środa 15.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

  • Badania marketingowe [ćw]
  • gr.: S23-25
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Badania marketingowe [w]
  • gr.: S23-11
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-11
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-25
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

  • Metody klasyfikacji [w]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: N11-05
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria [w]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Krzysztof Najman
  • Text mining [ćw]
  • gr.: S52-11
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

dr Ewelina Nawrocka
  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [ćw]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-21
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-306
    Z
    termin drugi

  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [ćw]
  • gr.: S33-21
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Wycena nieruchomości [ćw]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Analiza rynków finansowych I [ćw]
  • gr.: S42-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Econometrics [ćw]
  • gr.: S21-61
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Econometrics [w]
  • gr.: S21-61
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

  • Modelowanie procesów finansowych [lab]
  • gr.: S32-21
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Modelowanie procesów i wspomaganie decyzji finansowych [ćw]
  • gr.: S51-21
    Środa 15.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Maciej Nyka
  • Prawo w inwestycjach i nieruchomościach [w]
  • gr.: S23-21
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska
  • Portfel inwestycyjny [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Bankowość uniwersalna i inwestycyjna [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S22-41
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • gr.: S12-31
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Bankowość korporacyjna [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 28.05.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Ochrona konsumenta na rynku usług finansowych [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: S21-31
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-41
    Środa 22.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-25
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Grzegorz Piotrowski
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-03
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin drugi

dr Piotr Pisarewicz
  • Ubezpieczenia gospodarcze [ćw]
  • gr.: S21-52
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Działalność lokacyjna zakładu ubezpieczeń [w]
  • gr.: S54-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Prawo finansowe dla maklerów [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia gospodarcze [w]
  • gr.: S21-31
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia na życie o charakterze inwestycyjnym - aspekty ekonomiczne [w]
  • gr.: S44-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka [ćw]
  • gr.: S11-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N53-31
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

  • ABC odpowiedzialności społecznej [w]
  • gr.: S33-15
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w biznesie [w]
  • gr.: S51-01
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N52-12
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w zarządzaniu [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 01.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w zawodzie brokera ubezpieczeniowego [w]
  • gr.: S54-01
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N54-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S13-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Społeczna odpowiedzialność biznesu [w]
  • gr.: S33-11
    Środa 01.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Środa 01.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Współpraca w biznesie [w]
  • gr.: S23-51
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

dr Agnieszka Pobłocka
  • Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna [ćw]
  • gr.: S12-02
    Środa 29.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
  • gr.: S12-02
    Środa 29.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

mgr Piotr Porzuczek
  • Wzorce projektowe wytwarzania aplikacji [ćw]
  • gr.: S32-32
    Środa 15.06.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Cloud Computing - Obliczenia w chmurze [ćw]
  • gr.: N52-12
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji REST w C# [lab]
  • gr.: S22-32
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji rozproszonych w C# [lab]
  • gr.: N22-32
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji wieloplatformowych [lab]
  • gr.: N22-32
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie obiektowe [ćw]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 17.45-21.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Technologia Cloud Computing [lab]
  • gr.: S52-05
    Środa 15.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Decyzje założycielskie przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-51
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • Ekonomika przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-51
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-51
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

  • Mierniki efektywności procesów - KPI [ćw]
  • gr.: S33-51
    Piątek 03.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

mgr Katarzyna Raca
  • Text mining [ćw]
  • gr.: N52-12
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Analiza sieci społecznościowych [ćw]
  • gr.: S52-11
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N52-11
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Rymarzak
  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: S23-21
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • ARGUS Enterprise [lab]
  • gr.: S53-01
    Środa 01.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania nieruchomościami [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

dr hab. Joanna Sadkowska
  • Operations and Supply Chain Management [w]
  • gr.: S43-20
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

  • ABC Przedsiębiorczości [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

  • Team building [ćw]
  • gr.: S43-20
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki planowania projektów [w]
  • gr.: N43-31
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie innowacjami [w]
  • gr.: S23-51
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-51
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie projektami II [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: N33-11
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

  • International Financial Markets and Institutions [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 15.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Modern behavioral finance [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy finansów publicznych [w]
  • gr.: S13-15
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

mgr Marta Sikorska
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-04
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N43-31
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-16
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość ubezpieczycieli [ćw]
  • gr.: N31-52
    Sobota 28.05.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-15
    Sobota 07.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Czwartek 16.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość ubezpieczycieli [ćw]
  • gr.: N31-51
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: N51-26
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [w]
  • gr.: N51-25
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość ubezpieczycieli [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Nina Stepanok
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: S12-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Jędrzej Strumiłło
  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: S11-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Projektowanie organizacji [w]
  • gr.: S43-15
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski
  • Finanse [w]
  • gr.: N13-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S43-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość banków [ćw]
  • gr.: N31-51
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość banków [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N43-01
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-01
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 13.30-17.45
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S33-11
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-11
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie inwestycjami przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N43-01
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-15
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-05
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-31
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: S12-02
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-3
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Architektura procesów biznesowych [ćw]
  • gr.: S33-16
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-15
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

  • Architektura procesów biznesowych [w]
  • gr.: S33-15
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami [ćw]
  • gr.: N33-11
    Niedziela 29.05.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-11
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami [w]
  • gr.: S33-11
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-11
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Financial Reporting [w]
  • gr.: S21-61
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Certyfikowany auditor zarządzania jakością i środowiskiem [lab, II poł.sem]
  • gr.: S33-51
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Ekologia i ochrona środowiska [w]
  • gr.: S13-15
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Green Business [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala 009
    Z
    termin pierwszy

  • Operations and Supply Chain Management [ćw]
  • gr.: S43-20
    Środa 15.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Projekty Lean Six Sigma [ćw]
  • gr.: S53-31
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Total Quality Management and Business Excellence [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Środa 22.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

mgr Izabela Śliwińska
  • Język angielski [ćw]
  • gr.: A/040/20FIRB2+
    Środa 08.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-1
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Dariusz Trojanowski
  • Inwestowanie na rynku nieruchomości [w]
  • gr.: N33-21
    Niedziela 15.05.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N33-21
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-2
    E
    termin drugi

  • Rynek nieruchomości [w]
  • gr.: S23-21
    Poniedziałek 13.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-21
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-2
    E
    termin drugi

  • Wycena nieruchomości [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N43-01
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala B-2
    E
    termin drugi

  • Wycena nieruchomości komercyjnych [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-2
    E
    termin drugi

dr Katarzyna Welzant
  • Finanse [ćw]
  • gr.: N13-05
    Niedziela 29.05.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

  • Podatki w działalności gospodarczej [ćw]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Podatki w działalności gospodarczej [w]
  • gr.: N33-21
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 18.45-20.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Dariusz Wieczorek
  • Controlling strategiczny [w]
  • gr.: N31-31
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Środa 15.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

  • Narzędzia controllingu [w]
  • gr.: S41-05
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy controllingu [w]
  • gr.: N21-21
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-31
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-51
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-52
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-31
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-51
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N21-52
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

dr Beata Wierzbicka
  • Zarządzanie marketingowe [w]
  • gr.: S33-11
    Wtorek 31.05.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-11
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Podejmowanie decyzji [ćw]
  • gr.: S33-15
    Wtorek 31.05.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 320
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-16
    Wtorek 31.05.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala 320
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: N13-01
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie organizacjami publicznymi [w]
  • gr.: S23-11
    Środa 15.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-11
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Certyfikowany auditor zarządzania jakością i środowiskiem [w, I poł.sem]
  • gr.: S33-51
    Środa 22.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością i akredytacja joz [w, I poł.sem]
  • gr.: S23-15
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Financial Mathematics [w]
  • gr.: S11-61
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Finansowanie inwestycji i nieruchomości [w]
  • gr.: S33-21
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    E
    termin drugi

  • Introduction to Risk Management [w]
  • gr.: S21-61
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    E
    termin pierwszy

  • Partnerstwo publiczno-prywatne - wybrane aspekty [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala 405
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Ewa Wycinka
  • Statystyka [w]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S23-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-15
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N41-25
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S23-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-15
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość banków [ćw]
  • gr.: N31-52
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów i wyników w podejmowaniu decyzji [w, Egzamin]
  • gr.: SPRiP
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Kaja Zaleska-Korziuk
  • Capital Market Regulations [w]
  • gr.: S31-61
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Corporate Law [w]
  • gr.: S11-61
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Anna Zamojska
  • Analiza procesów mikroekonomicznych [ćw]
  • gr.: S42-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza procesów mikroekonomicznych [w]
  • gr.: S42-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-239
    E
    termin pierwszy

  • Elementy matematyki finansowej [ćw]
  • gr.: S44-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Elementy matematyki finansowej [w]
  • gr.: S44-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: S44-01
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-119
    E
    termin drugi

  • Portfolio Analysis [ćw]
  • gr.: S31-61
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

  • Portfolio Analysis [w]
  • gr.: S31-61
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek budżetowych [ćw]
  • gr.: S31-52
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy