4th International Workshop on Economics and Management

Pracownicy Katedry Marketingu (dr Wioleta Dryl, dr Tomasz Dryl i dr Anna Dziadkiewicz) zasiadali w Komitecie Technicznym IV Międzynarodowych Warsztatów Ekonomii i Zarządzania (4th International Workshop on Economics and Management) z siedzibą w Hongkongu. Celem IWEM 2018 było stworzenie platformy wymiany informacji dotyczącej dobrych praktyk w zakresie ekonomii i zarządzania, problemów i możliwości dotyczących zrównoważonego rozwoju. IWEM 2018 stanowiło forum dla badaczy, inżynierów i naukowców ze środowisk akademickich, przemysłowych i rządowych, na którym przedstawiono najbardziej innowacyjne badania, w tym podjęto dyskusję dotyczącą obecnych wyzwań społecznych i gospodarczych. IWEM 2018 był wspierany przez Międzynarodowy Instytut Badawczy Gospodarki i Zarządzania (International Research Institute for Economics and Management - IRIEM) oraz Międzynarodowy Instytut Inżynierii i Technologii (International Engineering and Technology Institute - IETI).

Data publikacji: czwartek, 19. Maj 2022 - 12:07; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk Ostatnia zmiana: czwartek, 19. Maj 2022 - 12:08; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk