Projekt
Centrum Rozwoju Energetyki Consulting sp. z o.o.

Centrum Rozwoju Energetyki Consulting sp. z o.o. jest częścią grupy CRE skupiającej spółki o różnorodnym zakresie usług, zatrudniającą specjalistów i profesjonalistów z wielu dziedzin i obszarów kompetencji. Grupa CRE realizuje projekty inwestycyjne w branży OZE, świadczy usługi konsultingowe, wspiera finansowanie przedsięwzięć, prowadzi szkolenia, seminaria i warsztaty, wdraża autorskie metodyki, świadczy usługi nadzoru inwestycji oraz inwestuje w badania i rozwój efektywnych rozwiązań związanych ze źródłami energii odnawialnej. GRUPA CRE skupia takie spółki, jak: Centrum Rozwoju Energetyki, CRE Wide, CRE CRE Edukacja, CRE Centrol de Desarrollo Energetico, Waste To Energy Center, CRE Serwis, CRE Consulting.

CRE Consulting specjalizuje się w doradztwie biznesowym podmiotom gospodarczym z wielu branż, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw z sektora energetycznego. Zakres świadczonych usług obejmuje m.in.:

Doradztwo Inwestycyjne polegające na wsparciu przedsiębiorstw w procesie planowania oraz organizacji inwestycji. W tym celu dokonuje się doboru takich koncepcji i rozwiązań, które ograniczają ryzyko biznesowe Klienta oraz zwiększają rentowności planowanych inwestycji.

Doradztwo Biznesowe – budowanie biznesu od pomysłu oraz pierwszych etapów realizacji przedsięwzięcia, po ocenę i kontrolę projektów w realizacji. CRE Consulting wspiera także dojrzałe podmioty o ugruntowanej pozycji rynkowej w zakresie restrukturyzacji i optymalizacji działalności.

Doradztwo Finansowepolegające na wsparciu Klientów w pozyskiwaniu kapitału na realizację zamierzeń inwestycyjnych. CRE Consulting doradza także w zakresie fuzji i przejęć oraz łączenia przedsiębiorstw.

Zarządzanie Projektami – Spółka wypracowała swój własny pakiet narzędzi i metodyk dający możliwość efektywnej realizacji najbardziej złożonych projektów. CRE Consulting specjalizuje się w doborze rozwiązań prowadzących do usprawnienia funkcjonowania organizacji i zachodzących w niej procesów.

Realizacja Projektu w ramach Konsorcjum UACE stanowi potwierdzenie kompetencji zespołu CRE Consulting sp. z o.o. w zakresie doradztwa biznesowego w branży energetycznej.


ul. Armii Krajowej 101
81-824 Sopot
Rekrutacja:
st. stac.: telefon+48 58 523 14 70
st. niestac.: telefon+48 58 523 11 38
e-mail rekrutacja.wzr@ug.edu.pl
© 2016