Strona główna » Zarządzanie projektami IT
Zarządzanie Projektami IT

 

Studia Podyplomowe Zarządzanie Projektami IT
Uniwersytet Gda
ński & International Project Management Association (IPMA)


rozpoznawalny na rynku pracy:

dyplom ukończenia studiów UG, certyfikat IPMA-Student (bez dodatkowych opłat), certyfikat IPMA D na preferencyjnych warunkach

(osoby zaintereoswane proszę o kontakt mailowy  monika.wozniak@ug.edu.pl  lub

pod numerem telefonu 58-523-14-92

Gwarantujemy kameralność grupy, gdyż stanowi to dużą zaletę przekładającą się na lepszą jakość pracy warsztatowej uczestników i możliwość zindywidualizowania niektórych elementów zajęć, co stanowi niepowtarzalną wartość dodaną naszych studiów. Dodatkowo mamy możliwość wesparcia Państwa w rzeczywistej aplikacji o dość atrakcyjne granty na innowacje dla przedsiębiorców, które zostaną uruchomione w grudniu 2021 roku, gdyż wśród pracowników naszej kadry są eksperci merytoryczni zarejestrowani przez grantodawcę.

Cel studiów

Trwałe podniesienie kwalifikacji osób w wieku aktywności zawodowej, poprzez dostarczenie wiedzy oraz rozwinięcie umiejętności i kompetencji, które umożliwią zrozumienie i praktyczne, skuteczne zastosowanie metod, technik i narzędzi służących do zarządzania projektami IT. Studia oferują unikalne połącznie metod klasycznych ze zwinnymi (agile) oraz stosowanie narzędzi inwentycznych do tworzenia innowacyjnych rozwiązań technicznych, procesowych i zarządczych.

Program studiów przygotowuje uczestników do egzaminu certyfikacyjnego IPMA Student i IPMA D.

Dla kogo

  • osoby zajmujące się realizacją projektów IT
  • osoby decydujące o rozwoju organizacji
  • osoby planujące pracę w projektach IT

pracownicy firm i działów IT, osoby planujące start-up w obszarze IT, właściciele małych i średnich przedsiębiorstw (również z poza branży IT), osoby, które chciałyby efektywniej współpracować z działem IT oraz wszystkie osoby, którym zależy na rozwinięciu kompetencji kierowniczych w obszarze zarzadzania projektami, jak i umiejętności pracy w zespole projektowym.

 

 

 

Kontakt

Sekretariat studiów: mgr Emilia Dmochowska
e-mail: emilia.dmochowska@ug.edu.pl
tel.: +48 58 523 14 92

Cena 1 semestr 2650 zł (certyfikat IPMA-Student w cenie, czas trwania studiów: 2 semestry)

 

Do pobrania: [broszura.pdf]