Strona główna » Katedra Organizacji i Zarządzania
Egzaminy i zaliczenia

dr Agata Borowska-Pietrzak
  • Kształtowanie wizerunku absolwenta na rynku pracy [ćw]
  • gr.: S52-11
    Poniedziałek 31.05.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 03.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zachowania organizacyjne [ćw]
  • gr.: N33-11
    Niedziela 06.06.2021
    godz.: 15.15-18.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-15
    Środa 09.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-16
    Środa 09.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie rozwojem pracownika [w]
  • gr.: N43-11
    Sobota 26.06.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 26.06.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Halina Czubasiewicz
  • Zarządzanie rozwojem pracownika [w]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Wtorek 21.09.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 319
    E
    termin drugi

    gr.: S43-02
    Wtorek 21.09.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 319
    E
    termin drugi

    gr.: S43-11
    Wtorek 21.09.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 319
    E
    termin drugi

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [w]
  • gr.: S13-15
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-15
    Wtorek 21.09.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 319
    E
    termin drugi

dr Emilia Dobrowolska
  • Analiza strategiczna [ćw]
  • gr.: N43-11
    Niedziela 30.05.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza strategiczna [w]
  • gr.: S43-11
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw]
  • gr.: N23-11
    Niedziela 23.05.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Metodyka pisania pracy dyplomowej [ćw II poł. sem]
  • gr.: S23-11
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: S13-01
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Sieci międzyorganizacyjne w zarządzaniu [ćw]
  • gr.: S53-11
    Środa 09.06.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Sieci międzyorganizacyjne w zarządzaniu [w]
  • gr.: N53-11
    Sobota 12.06.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 19.06.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Wiesław Golnau
  • Ekonomia pracy [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Wtorek 01.06.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Wynagradzanie pracowników [w]
  • gr.: S33-11
    Wtorek 01.06.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Kalinowski
  • Gra symulacyjna [ćw]
  • gr.: S33-11
    Czwartek 03.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-11
    Sobota 12.06.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N13-01
    Sobota 19.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 19.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 19.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Zachowania organizacyjne [w]
  • gr.: N33-11
    Niedziela 06.06.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-51
    Niedziela 06.06.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Zastosowania serious games w zarządzaniu [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 03.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Tomasz Kawka
  • Kształtowanie wizerunku absolwenta na rynku pracy [ćw]
  • gr.: S51-05
    Środa 02.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Środa 09.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-22
    Środa 09.06.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Piątek 11.06.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zachowania organizacyjne [w]
  • gr.: S23-15
    Poniedziałek 21.06.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-16
    Poniedziałek 21.06.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Motywowanie w organizacji [w]
  • gr.: S23-11
    Wtorek 22.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Strategiczny controlling personalny [w]
  • gr.: N43-11
    Niedziela 20.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Wtorek 22.06.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie środowiskiem pracy [ćw]
  • gr.: S23-11
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie środowiskiem pracy [w]
  • gr.: N23-11
    Niedziela 20.06.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-11
    Poniedziałek 21.06.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr inż. Piotr Sliż
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 23.05.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 06.06.2021
    godz.: 17.45-20.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [ćw]
  • gr.: S23-11
    Czwartek 03.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Jędrzej Strumiłło
  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Wtorek 15.06.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Środa 08.09.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Środa 08.09.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Środa 08.09.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S11-04
    Środa 08.09.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S11-05
    Środa 08.09.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin drugi

prof. dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Zarządzanie projektami [ćw]
  • gr.: S33-22
    Wtorek 01.06.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-11
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 08.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami [w]
  • gr.: S33-11
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-52
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-11
    Sobota 19.06.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-11
    Poniedziałek 28.06.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S33-21
    Poniedziałek 28.06.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 28.06.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 28.06.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S33-26
    Poniedziałek 28.06.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 28.06.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S33-52
    Poniedziałek 28.06.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Piotr Walentynowicz
  • Zarządzanie logistyczne [w]
  • gr.: N33-11
    Niedziela 13.06.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Jarosław Waśniewski
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: S13-01
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie zakładem ubezpieczeń [w]
  • gr.: S54-01
    Poniedziałek 14.06.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Beata Wierzbicka
  • Zarządzanie organizacjami publicznymi [w]
  • gr.: S23-11
    Środa 02.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 05.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 05.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 05.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 05.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 05.06.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    E
    termin pierwszy