Strona główna » Katedra Ekonometrii
Egzaminy i zaliczenia

dr inż. Marta Chylińska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-02
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin drugi

dr Juliusz Giżyński
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-2
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-2
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-01
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin trzeci

    gr.: N11-02
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    Z
    termin trzeci

  • Analiza fundamentalna [ćw]
  • gr.: S32-21
    Środa 08.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza fundamentalna [w]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza techniczna [ćw]
  • gr.: S32-21
    Wtorek 14.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza techniczna [w]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-118
    Z
    termin trzeci

  • Matematyka finansowa i ubezpieczeniowa [ćw]
  • gr.: S12-01
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-118
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: S12-32
    Wtorek 13.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N53-01
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N53-05
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-303
    E
    termin drugi

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: N11-05
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

  • Ekonometria [w]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 14.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Środa 14.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Środa 14.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S53-06
    Środa 14.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Środa 14.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Środa 14.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: N11-01
    Niedziela 18.09.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Niedziela 18.09.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Niedziela 18.09.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Niedziela 18.09.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Niedziela 18.09.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Środa 14.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Środa 14.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Środa 14.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Analiza rynków finansowych I [ćw]
  • gr.: S42-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Środa 07.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala 116
    Z
    termin drugi

  • Econometrics [ćw]
  • gr.: S21-61
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Econometrics [w]
  • gr.: S21-61
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-61
    Środa 07.09.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala 116
    E
    termin drugi

  • Modelowanie procesów finansowych [lab]
  • gr.: S32-21
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Modelowanie procesów i wspomaganie decyzji finansowych [ćw]
  • gr.: S51-21
    Środa 15.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

mgr Grzegorz Piotrowski
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-03
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Anna Zamojska
  • Analiza procesów mikroekonomicznych [ćw]
  • gr.: S42-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza procesów mikroekonomicznych [w]
  • gr.: S42-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-239
    E
    termin pierwszy

  • Elementy matematyki finansowej [ćw]
  • gr.: S44-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Elementy matematyki finansowej [w]
  • gr.: S44-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

    gr.: S44-01
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-119
    E
    termin drugi

  • Portfolio Analysis [ćw]
  • gr.: S31-61
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-206
    E
    termin pierwszy

  • Portfolio Analysis [w]
  • gr.: S31-61
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy