Strona główna » Katedra Rachunkowości
Egzaminy i zaliczenia

dr Grzegorz Bucior
  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: N41-15
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 14.09.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Środa 14.09.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Środa 14.09.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 222
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość jednostek budżetowych [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Środa 14.09.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Środa 14.09.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: N31-51
    Środa 14.09.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Środa 14.09.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 222
    E
    termin drugi

mgr Ewa Chrostowska
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S11-01
    Czwartek 02.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N41-01
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-01
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

dr Maciej Gierusz
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: N41-25
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 12.15-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 10.09.2022
    godz.: 08.00-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Sobota 10.09.2022
    godz.: 08.00-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

dr Maciej Hyży
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-03
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

  • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 28.05.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 28.05.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-6
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-6
    E
    termin drugi

  • Rewizja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: N51-26
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-01
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N22-32
    Sobota 28.05.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: S22-41
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-32
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N22-32
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość [w, I poł.sem]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 13.30-16.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik
  • Badanie sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-21
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N22-31
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 10.09.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 30.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-01
    Czwartek 08.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-307
    Z
    termin trzeci

    gr.: S43-31
    Czwartek 08.09.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-05
    Sobota 10.09.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: N51-25
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 13.30-16.45
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Budżetowanie [ćw]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 19.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie finansami jednostek gospodarczych [ćw]
  • gr.: S41-21
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Podatki bezpośrednie, prawo lokalne, prawo celne [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 25.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: N41-26
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość podatkowa [w]
  • gr.: S41-15
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

dr Wojciech Kozłowski
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 18.45-20.15
    sala WZ-213
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Managerial accounting [ćw]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Managerial accounting [w]
  • gr.: S43-20
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-20
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Poniedziałek 12.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

dr Monika Mazurowska
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-02
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 26.06.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

mgr Marta Sikorska
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-04
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: N43-31
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-16
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość ubezpieczycieli [ćw]
  • gr.: N31-52
    Sobota 28.05.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-15
    Sobota 07.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Czwartek 16.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 02.07.2022
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-206
    E
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-206
    E
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 17.45-18.30
    sala WZ-206
    E
    termin drugi

    gr.: N41-01
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala 213
    E
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala 213
    E
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala 213
    E
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 18.45-19.30
    sala 213
    E
    termin drugi

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość ubezpieczycieli [ćw]
  • gr.: N31-51
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: N51-26
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [w]
  • gr.: N51-25
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość ubezpieczycieli [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 11.06.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S43-01
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Piątek 24.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S43-05
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S43-15
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S43-16
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 05.09.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość banków [ćw]
  • gr.: N31-51
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość banków [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 18.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 20.06.2022
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S23-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-15
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-15
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-15
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S23-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-15
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-15
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S41-01
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Piątek 16.09.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N41-01
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N41-15
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N41-16
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 12.15-14.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N43-01
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N43-05
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N43-15
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

    gr.: N43-31
    Sobota 17.09.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość banków [ćw]
  • gr.: N31-52
    Sobota 21.05.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów i wyników w podejmowaniu decyzji [w, Egzamin]
  • gr.: SPRiP
    Piątek 10.06.2022
    godz.: 16.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: SPRiP
    Piątek 09.09.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N41-25
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-25
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-26
    Sobota 04.06.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 12.06.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 03.07.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Niedziela 11.09.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Niedziela 11.09.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Niedziela 11.09.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Niedziela 11.09.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Niedziela 11.09.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość jednostek budżetowych [ćw]
  • gr.: S31-52
    Poniedziałek 06.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy