Strona główna » Zarządzanie Wartością

 


XXI KONFERENCJA NAUKOWA z cyklu ZARZĄDZANIE WARTOŚCIĄ

7-9 października 2023
Gdynia | Karlskrona


Szanowni Państwo,  

mamy przyjemność poinformować, iż w dniach 7-9.10.2023 odbędzie się XXI-ta edycja Konferencji z cyklu: „ZARZĄDZANIE WARTOŚCIĄ”. Od ponad dwóch dekad nasza Konferencja organizowana jest przez Katedrę Strategicznego Rozwoju oraz Katedrę Bankowości i Finansów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, a także Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Podobnie jak w latach ubiegłych lądowa część konferencji kontynuowana będzie podczas rejsu promem do Szwecji.   

Uczestnikami naszych debat naukowych są zawsze wybitni przedstawiciele świata nauki, przedsiębiorcy, a także osoby pełniące funkcje w jednostkach administracji centralnej i samorządowej. Tegoroczna Konferencja skupiona będzie wokół problematyki multiplikatywności, a zatem wielości kryzysów, jakich obecnie doświadczamy.  

Faza cyklu koniunkturalnego, w jakiej się obecnie znajdujemy jest nie tylko ważna z gospodarczej, regulacyjnej oraz społecznej strony, ale także otwiera horyzonty dla wielowymiarowej debaty naukowej. Dlatego też naszym uczestnikom proponujemy udział w Konferencji, sugerując wystąpienia i publikacje w następujących obszarach badawczych: 

1) zielona gospodarka i zrównoważony rozwój;
2) odbudowa i kreacja zaufania w gospodarce i społeczeństwie; 
3) innowacyjna gospodarka i społeczeństwo oraz przedsiębiorstwo; a także 
4) innowacyjne metody badań naukowych i nowe kompetencje. 

Liczymy, że sprawdzona dotychczas formuła wyjątkowych debat naukowych, realizowanych podczas promowego rejsu do Szwecji, spotka się z Państwa zainteresowaniem i aprobatą. Zachęcamy już dziś do rejestracji i uczestnictwa w tym wyjątkowym projekcie. 

Z wyrazami szacunku 
W imieniu Rady Naukowej XXI Konferencji ZWP 2023 

  

dr hab. Paweł Antonowicz, prof. UG
dr hab. Angelika Kędzierska-Szczepaniak, prof. UG 
dr hab. Roman Sobiecki, prof. SGH