Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

dr Dorota Banaszkiewicz
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [ćw]
  • gr.: S13-01
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 13.30-16.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 09.45-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: S13-01
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Wybrane metody statystyki i demografii [w]
  • gr.: S13-15
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Adam Barembruch
  • Analiza i wycena akcji, obligacji [ćw]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek kapitałowy [ćw]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek kapitałowy [w]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala 301
    E
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala 301
    E
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala 301
    E
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala 301
    E
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala 301
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Robert Bęben
  • Marketing [w]
  • gr.: S23-01
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Polityka cenowa [w]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

mgr Małgorzata Broniewska
  • Banking and finance [ćw]
  • gr.: S31-21
    Środa 27.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Dorota Buchnowska
  • ABC IT [lab]
  • gr.: S12-32
    Piątek 18.12.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 11.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-29
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-31
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin trzeci

  • Procesy Informacyjne w Zarządzaniu [w]
  • gr.: S23-01
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    Z
    termin pierwszy

  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S12-01
    Wtorek 12.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

dr Mariusz Chmielewski
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: S13-05
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula[a}
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-01
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

mgr Marta Chylińska
  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Badania operacyjne [lab]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S13-03
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek
  • Badania operacyjne [w]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala 114
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala 114
    E
    termin pierwszy

dr Marzenna Czerwińska
  • Otoczenie biznesu [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 27.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 14.15-15.00
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-02
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-01
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-02
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-03
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-31
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-32
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Halina Czubasiewicz
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [w]
  • gr.: S33-11
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-52
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Liwia Delińska
  • Marketing [ćw]
  • gr.: S31-31
    Środa 20.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 08.00-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Polityka cenowa [ćw]
  • gr.: S33-25
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    E
    termin pierwszy

  • Wprowadzenie do zarządzania [w]
  • gr.: S22-31
    Środa 03.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Środa 03.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: S23-15
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-16
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Tomasz Dryl
  • Marketing w mediach społecznościowych [w]
  • gr.: S23-15
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-16
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Polityka dystrybucji [w]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Wioleta Dryl
  • Marketing [w]
  • gr.: S31-21
    Środa 03.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Środa 03.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Środa 03.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Środa 03.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Banking [ćw]
  • gr.: S21-61
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    Z
    termin pierwszy

  • Banking [w]
  • gr.: S21-61
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-61
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 15.15-16.00
    E
    termin drugi

  • Risk Management [w]
  • gr.: S31-61
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-61
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    E
    termin drugi

dr Paweł Galiński
  • Local government finance in Europe [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S12-01
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala 231
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala 231
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S12-01
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Mathematical Statistics [ćw]
  • gr.: S21-61
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala 231
    Z
    termin pierwszy

dr Juliusz Giżyński
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S11-02
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    Z
    termin pierwszy

  • Instytucje wspólnego inwestowania [ćw]
  • gr.: S32-21
    Piątek 15.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Instytucje wspólnego inwestowania [w]
  • gr.: S32-21
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Barłomiej Gliniecki
  • Law [w]
  • gr.: S11-61
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Anna Golec
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-01
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S23-01
    Środa 03.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Środa 03.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Środa 03.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Środa 03.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Wiesław Golnau
  • Podstawy wynagradzania pracowników [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 12.01.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala 407
    Z
    termin pierwszy

dr Magdalena Gostkowska-Drzewicka
  • Przedsiębiorstwo na rynku finansowym [ćw]
  • gr.: S31-31
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 11.30-14.15
    Z
    termin pierwszy

  • Przedsiębiorstwo na rynku finansowym [w]
  • gr.: S31-31
    Środa 27.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    Z
    termin pierwszy

dr Maciej Hyży
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S21-01
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Beata Jackowska
  • Demografia [w, II poł. sem.]
  • gr.: S32-41
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: S21-01
    Środa 10.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Środa 10.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Środa 10.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Środa 10.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Środa 10.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

  • Finanse samorządu terytorialnego [w]
  • gr.: S31-21
    Środa 10.02.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Środa 10.02.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Środa 10.02.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Środa 10.02.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala 226
    Z
    termin pierwszy

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: S32-41
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Badania operacyjne [lab]
  • gr.: S32-41
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S11-03
    Wtorek 12.01.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Piątek 15.01.2021
    godz.: 14.15-16.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

dr inż. Przemysław Jatkiewicz
  • Bazy danych [ćw]
  • gr.: S32-41
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Środa 27.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwerów i systemów sieciowych [lab]
  • gr.: S22-31
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwerów i systemów sieciowych [w]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Serwerowe systemy operacyjne [lab]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 08.45-13.00
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Patryk Kaczmarek
  • Risk Management [ćw]
  • gr.: S31-61
    Środa 27.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Marek Kalinowski
  • Strategia personalna i planowanie zasobów ludzkich [w]
  • gr.: S33-11
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zachowania organizacyjne [ćw]
  • gr.: S33-11
    Środa 27.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala 201
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Tomasz Kawka
  • Zachowania organizacyjne [w]
  • gr.: S33-11
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-52
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Urszula Kęprowska
  • Marketing usług [ćw]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Marketing usług [w]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Promocja [ćw]
  • gr.: S33-25
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S21-05
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Corporate failures. Reasons, Prediction and Prevention [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 210
    Z
    termin pierwszy

mgr Paweł Korcz
  • Derivatives and Alternative Investments [ćw]
  • gr.: S31-61
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Technical Analysis [ćw]
  • gr.: S31-61
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S21-02
    Czwartek 14.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Czwartek 14.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Czwartek 14.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Czwartek 14.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-01
    Czwartek 14.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 14.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Czwartek 14.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Czwartek 14.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-03
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-04
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin drugi

    gr.: S21-05
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-01
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-02
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-03
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin drugi

    gr.: S23-04
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 126
    Z
    termin drugi

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-15
    Środa 27.01.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: S31-51
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    E
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Piątek 26.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość skomputeryzowana [lab]
  • gr.: S31-52
    Środa 27.01.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Kowalczyk
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S21-02
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • gr.: S21-01
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Kowalke
  • Financial Markets and Instruments [ćw]
  • gr.: S21-61
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala 126
    Z
    termin pierwszy

  • Fundamental Analysis [ćw]
  • gr.: S31-61
    Środa 27.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Fundamental Analysis [w]
  • gr.: S31-61
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Excel dla zaawansowanych [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S21-04
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: S31-51
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S21-01
    Czwartek 14.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 208
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Czwartek 14.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 208
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 208
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-03
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala 208
    Z
    termin drugi

  • Komputerowe wspomaganie decyzji inwestycyjnych [lab]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy budownictwa i kosztorysowania [ćw]
  • gr.: S33-21
    Środa 27.01.2021
    godz.: 14.15-18.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Środa 27.01.2021
    godz.: 09.45-14.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

mgr Zuzanna Kraus
  • Marketing [ćw]
  • gr.: S31-52
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Polityka dystrybucji [ćw]
  • gr.: S33-25
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

mgr Patrycja Krauze-Maślankowska
  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S12-02
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Sławomir Kujawa
  • Analiza instrumentów pochodnych [w]
  • gr.: S31-21
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: S21-05
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem w banku [w]
  • gr.: S31-21
    Środa 27.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 09.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria [lab]
  • gr.: S22-01
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: S12-01
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-03
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-04
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-05
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 08.45-12.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

  • Zarzadzanie bezpieczeństwem żywności w praktyce [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    Z
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Bazy danych [ćw]
  • gr.: S12-31
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 08.00-12.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 14.15-18.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Serwerowe systemy operacyjne [lab]
  • gr.: S12-32
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 13.30-17.45
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Business Outcomes of Big Data Analysis [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Information Technologies [ćw]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S32-31
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    Z
    termin pierwszy

  • Serwery aplikacyjne [lab]
  • gr.: S32-32
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-31
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Badania marketingowe [lab]
  • gr.: S32-41
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Środa 03.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S22-01
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 08.00-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 08.00-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 08.00-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Krzysztof Najman
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: S12-01
    Środa 10.02.2021
    godz.: 08.45-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Środa 10.02.2021
    godz.: 08.45-16.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-02
    Czwartek 11.02.2021
    godz.: 08.45-15.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Ewelina Nawrocka
  • Zarządzanie inwestycjami [ćw]
  • gr.: S22-01
    Czwartek 14.01.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala 208
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Czwartek 14.01.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala 208
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala 208
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-02
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala 208
    Z
    termin drugi

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S33-21
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala 208
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala 208
    Z
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria [lab]
  • gr.: S22-02
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Środa 27.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    Z
    termin pierwszy

mgr Adam Ostrowski
  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: S11-01
    Środa 20.01.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 03.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Środa 03.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Środa 03.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Środa 03.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz
  • Cyber war, cyber crime - new challenges for the global finance security [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Frauds, crimes and misseling - the dark side of the international financial market [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    Z
    termin pierwszy

  • Investment, corporate, retail and private banking principles [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [ćw]
  • gr.: S13-02
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 15.15-18.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-06
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka [ćw]
  • gr.: S11-02
    Czwartek 07.01.2021
    godz.: 14.15-16.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Wybrane metody statystyki i demografii [ćw]
  • gr.: S13-15
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 09.45-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Agnieszka Pobłocka
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S12-02
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 09.45-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-03
    Środa 27.01.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 09.45-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: S21-02
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia [w]
  • gr.: S22-01
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

mgr Piotr Porzuczek
  • Interaktywne serwisy internetowe [lab]
  • gr.: S22-32
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie komputerów [lab]
  • gr.: S12-32
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 15.15-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S22-02
    Piątek 15.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Piątek 15.01.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 15.15-16.00
    sala
    Z
    termin pierwszy

mgr Katarzyna Raca
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S13-06
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowanie statystyki w informatyce [ćw]
  • gr.: S12-31
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Sławomir Radomski
  • Aplikacje rozproszone w języku Java [lab]
  • gr.: S32-31
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie .NET [lab]
  • gr.: S32-31
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Jacek Rybicki
  • Zarządzanie strategiczne [w]
  • gr.: S23-15
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-16
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    E
    termin pierwszy

dr Joanna Sadkowska
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: S21-03
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Środa 27.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

  • Project Management in Practice- workshop [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala 227
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: S23-03
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Alternative investments in risk management [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa II [ćw]
  • gr.: S31-31
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza finansowa II [w]
  • gr.: S31-31
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • International Finance [ćw, I poł.sem]
  • gr.: S21-61
    Piątek 18.12.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

  • International Financial Markets and Institutions [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: S21-01
    Środa 27.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Public Finance and Taxes [ćw]
  • gr.: S21-61
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Public Finance and Taxes [w]
  • gr.: S21-61
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Marta Sikorska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S21-02
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów I [ćw]
  • gr.: S31-51
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S22-32
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-01
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S23-01
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-15
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-16
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Jędrzej Strumiłło
  • Podstawy makro i mikroekonomii [w]
  • gr.: S13-15
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski
  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: S21-02
    Czwartek 21.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Derivatives and Alternative Investments [w]
  • gr.: S31-61
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Investment Projects [ćw]
  • gr.: S31-61
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Technical Analysis [w]
  • gr.: S31-61
    Piątek 29.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie inwestycjami [w]
  • gr.: S23-01
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-01
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: S11-01
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Dawid Szramowski
  • Financial Accounting [w]
  • gr.: S21-61
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    E
    termin pierwszy

  • Financial Audit [w]
  • gr.: S31-61
    Czwartek 04.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Ochrona środowiska [w]
  • gr.: S33-11
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-26
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-52
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: S21-05
    Środa 20.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Środa 27.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    Z
    termin drugi

  • Analiza i wycena akcji, obligacji [w]
  • gr.: S31-21
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie kapitałem intelektualnym [w]
  • gr.: S33-51
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-52
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Beata Wierzbicka
  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: S11-05
    Środa 20.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-03
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska
  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: S23-01
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 17.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 17.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 17.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 17.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Investment in City Development [w, wdw]
  • gr.: WDW
    Środa 03.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Investment Projects [w]
  • gr.: S31-61
    Środa 03.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Ocena efektywności projektów inwestycyjnych [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Introduction to Organisation Management [ćw]
  • gr.: S11-61
    Wtorek 26.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Introduction to Organisation Management [w]
  • gr.: S11-61
    Wtorek 19.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Microeconomics [w]
  • gr.: S11-61
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Aplikacje informatyczne w biznesie [w]
  • gr.: S12-31
    Środa 03.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: S32-31
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-32
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

  • Scrum w systemach informatycznych [w]
  • gr.: S12-32
    Poniedziałek 18.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów I [ćw]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 13.30-16.00
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Wtorek 02.02.2021
    godz.: 13.30-16.00
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: S31-21
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Piątek 12.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Anna Zamojska
  • Forecasting [ćw]
  • gr.: S31-61
    Środa 27.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-03
    Piątek 22.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: S22-31
    Poniedziałek 25.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: S22-31
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy