Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

dr Adam Barembruch
  • Analiza i wycena akcji, obligacji [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 10.01.2021
    godz.: 13.30-16.45
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin drugi

  • Bankowość [ćw]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek kapitałowy [ćw]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 13.12.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N21-01
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Poniedziałek 22.02.2021
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin drugi

mgr Małgorzata Broniewska
  • Banking and finance [ćw]
  • gr.: N31-21
    Piątek 05.02.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • Procesy Informacyjne w Zarządzaniu [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 12.12.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 12.12.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Mariusz Chmielewski
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: N13-03
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 12.15-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 08.45-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 09.45-12.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 13.30-16.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

mgr Marta Chylińska
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-01
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek
  • Badania operacyjne [w]
  • gr.: N32-41
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala 114
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Halina Czubasiewicz
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [w]
  • gr.: N33-11
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-51
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Liwia Delińska
  • Marketing [ćw]
  • gr.: N23-01
    Sobota 09.01.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 09.45-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 08.45-09.30
    Z
    termin drugi

  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N22-31
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Dryl
  • Marketing [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Andrzej Dżuryk
  • Bankowość [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    E
    termin drugi

    gr.: N21-02
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    E
    termin drugi

    gr.: N21-03
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    E
    termin drugi

    gr.: N21-04
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    E
    termin drugi

dr Paweł Galiński
  • Finanse samorządu terytorialnego [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Juliusz Giżyński
  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: N32-41
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Badania operacyjne [lab]
  • gr.: N32-41
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Beata Jackowska
  • Demografia [w]
  • gr.: N32-41
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-03
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr inż. Przemysław Jatkiewicz
  • Bazy danych [ćw]
  • gr.: N32-41
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Bazy danych [w]
  • gr.: N32-41
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwerów i systemów sieciowych [lab]
  • gr.: N22-31
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 10.30-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Bezpieczeństwo serwerów i systemów sieciowych [w]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Patryk Kaczmarek
  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 10.30-12.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Tomasz Kąkol
  • Filozofia [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Urszula Kęprowska
  • Marketing [ćw]
  • gr.: N23-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Olga Komorowska
  • Statystyka [w]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 12.15-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [w]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 13.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N32-41
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala 210
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [ćw]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 210
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 210
    E
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    E
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Niedziela 28.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość skomputeryzowana [lab]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 10.01.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala 202a
    Z
    termin pierwszy

dr Arkadiusz Kozłowski
  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: N21-02
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Sławomir Kujawa
  • Analiza instrumentów pochodnych [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek kapitałowy [w]
  • gr.: N31-21
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    E
    termin pierwszy

dr Lech Kujawski
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Zarządzanie ryzykiem w banku [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 12.12.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-21
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Wojciech Machel
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N11-01
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 20.15-21.00
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 20.15-21.00
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 20.15-21.00
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 20.15-21.00
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 20.15-21.00
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Czwartek 28.01.2021
    godz.: 20.15-21.00
    E
    termin pierwszy

dr inż. Ewa Malinowska
  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: N13-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    sala 009
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [ćw]
  • gr.: N23-01
    Sobota 09.01.2021
    godz.: 15.15-18.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 09.01.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie jakością [w]
  • gr.: N23-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 19.30-20.15
    sala 009
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Bartosz Marcinkowski
  • Architektura komputerów [w]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-27
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-27
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Niedziela 14.02.2021
    godz.: 14.15-16.00
    sala C-27
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy programowania [lab]
  • gr.: N12-32
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 13.30-17.45
    Z
    termin pierwszy

dr Jacek Maślankowski
  • Serwery aplikacyjne [lab]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 11.30-12.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy baz danych [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-03
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 08.45-10.30
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [ćw]
  • gr.: N31-53
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Badania marketingowe [lab]
  • gr.: N32-41
    Sobota 09.01.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N32-41
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.00-08.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Adam Ostrowski
  • Programowanie w języku Python [ćw]
  • gr.: N22-31
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 15.15-17.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • System operacyjny MS Windows Server [lab]
  • gr.: N12-32
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Technologia informacyjna [ćw]
  • gr.: N11-04
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz
  • Statystyka [ćw]
  • gr.: N11-02
    Sobota 09.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Statystyka opisowa i ekonomiczna [ćw]
  • gr.: N13-04
    Sobota 16.01.2021
    godz.: 13.30-20.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 09.45-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 15.15-20.15
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin drugi

dr Renata Płoska
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Agnieszka Pobłocka
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-04
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Sobota 23.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Matematyka finansowa [ćw]
  • gr.: N21-03
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-01
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Ubezpieczenia [ćw]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 08.00-11.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

mgr Piotr Porzuczek
  • Serwisy internetowe w języku PHP [lab]
  • gr.: N22-31
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 13.30-15.00
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N22-31
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala
    E
    termin pierwszy

  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [ćw]
  • gr.: N22-31
    Sobota 19.12.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala
    Z
    termin pierwszy

mgr Katarzyna Raca
  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-02
    Sobota 16.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Statystyka [ćw]
  • gr.: N12-31
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Niedziela 31.01.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 13.30-15.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Sławomir Radomski
  • Aplikacje rozproszone w języku Java [lab]
  • gr.: N32-31
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie .NET [lab]
  • gr.: N32-31
    Poniedziałek 08.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Siemionek
  • Controlling operacyjny [ćw]
  • gr.: N31-31
    Sobota 09.01.2021
    godz.: 09.45-13.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

  • Controlling operacyjny [w]
  • gr.: N31-31
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: N21-03
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 11.30-15.00
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Sikorski
  • Prawo [w]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-04
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-20.15
    sala Online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N11-06
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N13-05
    Sobota 27.02.2021
    godz.: 10.30-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

dr Sebastian Susmarski
  • System podatkowy w Polsce [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 08.45-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Zarządzanie inwestycjami [w]
  • gr.: N21-01
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Zarządzanie projektami [w]
  • gr.: N33-51
    Sobota 06.02.2021
    godz.: 12.15-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik
  • Zarządzanie kapitałem intelektualnym [w]
  • gr.: N33-51
    Poniedziałek 01.02.2021
    godz.: 17.45-18.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

mgr Izabela Śliwińska
  • Język angielski []
  • gr.: N31-21
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-14.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Informatyka ekonomiczna [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: N32-31
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin pierwszy

  • Scrum w systemach informatycznych [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-33
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    Z
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: N31-21
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 08.45-10.30
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Jacek Zaucha
  • Makroekonomia [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 13.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 17.00-18.30
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 24.01.2021
    godz.: 18.45-20.15
    sala Online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    Z
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Sobota 30.01.2021
    godz.: 15.15-16.45
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 16.00-16.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 07.02.2021
    godz.: 17.00-17.45
    sala online
    E
    termin pierwszy