Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

dr Alicja Antonowicz

dr Sylwia Badowska

dr Adam Barembruch
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N22-41
    Poniedziałek 08.06.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala 301
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Wtorek 09.06.2020
    godz.: 19.30-20.15
    sala 301
    E
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska
  • Ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: N21-21
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 217
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska

dr Grzegorz Bucior
  • Rachunkowość jednostek budżetowych [ćw]
  • gr.: N31-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 222
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek budżetowych [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 18.07.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 18.07.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Sobota 18.07.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 222
    E
    termin drugi

dr Michał Chalastra

dr Mariusz Chmielewski
  • Ekonomika przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N23-51
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

mgr Ewa Chrostowska

mgr Marta Chylińska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: N11-01
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 302
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-10.30
    sala 302
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-10.30
    sala 302
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek

dr Marzenna Czerwińska

prof. uczelni, dr hab. Halina Czubasiewicz

mgr Liwia Delińska
  • Marketing ery cyfrowej [ćw]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Tomasz Dryl
  • Marketing ery cyfrowej [w]
  • gr.: N32-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 108
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 108
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Dziadkiewicz

dr Andrzej Dżuryk
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: N34-01
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

dr Bartłomiej Gabriel
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N24-01
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 203
    E
    termin pierwszy

dr Paweł Galiński
  • Przygotowanie projektów finansowych z funduszy UE [w, WDW]
  • gr.: N34-01
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz

dr Juliusz Giżyński

dr Barłomiej Gliniecki

dr Anna Golec
  • Finanse przedsiębiorstw [w]
  • gr.: N21-21
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-31
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-51
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-52
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-53
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 209
    E
    termin drugi

dr Karolina Gościniak

dr Maciej Hyży
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: N31-51
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

  • Bilansowy i podatkowy pomiar kosztów [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-13.00
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-13.00
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 201
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 201
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Beata Jackowska

prof. uczelni, dr hab. Maria Jastrzębska
  • Finanse [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 226
    E
    termin drugi

mgr Tomasz Jastrzębski

dr inż. Przemysław Jatkiewicz

dr Patryk Kaczmarek
  • Finanse [ćw]
  • gr.: N13-03
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 211
    Z
    termin pierwszy

  • Bankowość [w]
  • gr.: N12-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 211
    E
    termin drugi

    gr.: N12-32
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 211
    E
    termin drugi

  • Finanse publiczne [ćw]
  • gr.: N14-01
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse publiczne [w]
  • gr.: N14-01
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: N14-01
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 211
    E
    termin drugi

dr Marek Kalinowski
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 401
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 401
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 401
    E
    termin pierwszy

  • Zachowania organizacyjne [ćw]
  • gr.: N33-31
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Zachowania organizacyjne [w]
  • gr.: N33-25
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 401
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-31
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 401
    E
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N14-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 201
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N14-01
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 201
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-01
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 201
    Z
    termin drugi

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N14-01
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala 201
    E
    termin pierwszy

    gr.: N14-01
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 201
    E
    termin drugi

    gr.: N22-31
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 201
    E
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Tomasz Kawka
  • Zarządzanie środowiskiem pracy [w]
  • gr.: N23-11
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 403
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Angelika Kędzierska-Szczepaniak

dr Urszula Kęprowska
  • Marketing wewnętrzny [w]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik

prof. uczelni, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka
  • Analiza finansowa [w]
  • gr.: N23-11
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-11
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

    gr.: N23-51
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

mgr Paweł Korcz

mgr Beata Kotowska

dr Cyryl Kotyla
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: N31-51
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

dr Dorota Kowalczyk

dr Krzysztof Kowalke

dr Wojciech Kozłowski

dr Dariusz Kralewski

mgr Rafał Kramer
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-31
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-1
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-31
    Niedziela 28.06.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-1
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-25
    Niedziela 06.09.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 208
    Z
    termin trzeci

    gr.: N33-31
    Niedziela 06.09.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala 208
    Z
    termin trzeci

prof. uczelni, dr hab. Michał Kuciapski

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska

dr Sławomir Kujawa
  • Rynki finansowe [ćw]
  • gr.: N34-01
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski

prof. uczelni, dr hab. Przemysław Lech

dr Anna Lenart
  • Zintegrowane systemy informatyczne [ćw]
  • gr.: N32-51
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 17.45-20.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

  • Zintegrowane systemy informatyczne [w]
  • gr.: N32-51
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-29
    E
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Bankowość [ćw]
  • gr.: N12-32
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Czwartek 10.09.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    Z
    termin drugi

  • Bankowość [w]
  • gr.: N22-41
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-41
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    Z
    termin drugi

dr Joanna Litwin

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska

dr inż. Ewa Malinowska

dr Marek Markowski

dr Jacek Maślankowski
  • Programowanie aplikacji bazodanowych [lab]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Monika Mazurowska
  • Rachunkowość [ćw]
  • gr.: N11-02
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

    gr.: N22-31
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala A-321
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Badania marketingowe [ćw]
  • gr.: N23-11
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N23-51
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Badania marketingowe [w]
  • gr.: N23-11
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-51
    Sobota 27.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-11
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 230
    E
    termin drugi

    gr.: N23-51
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala 230
    E
    termin drugi

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: N11-05
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    Z
    termin drugi

  • Ekonometria [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 14.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 113
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 113
    E
    termin drugi

dr Ewelina Nawrocka

dr Sabina Nowak

dr Marek Ossowski

mgr Adam Ostrowski
  • Podstawy sieci komputerowych [ćw]
  • gr.: N12-32
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala C-24
    Z
    termin pierwszy

dr Marta Penczar
  • Bankowość [w]
  • gr.: N13-01
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 211
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 211
    E
    termin pierwszy

dr Piotr Pisarewicz
  • Ubezpieczenia gospodarcze [w]
  • gr.: N21-21
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala 202
    E
    termin pierwszy

    gr.: N24-01
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 202
    E
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz

dr Renata Płoska
  • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie [w]
  • gr.: N13-01
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    E
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    E
    termin drugi

    gr.: N13-03
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    E
    termin drugi

    gr.: N13-01
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin trzeci

    gr.: N13-02
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin trzeci

    gr.: N13-03
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    E
    termin trzeci

  • Społeczna odpowiedzialność biznesu [w]
  • gr.: N33-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-31
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 224
    Z
    termin drugi

    gr.: N33-31
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-310
    Z
    termin trzeci

dr Agnieszka Pobłocka

mgr Piotr Porzuczek
  • Programowanie aplikacji rozproszonych w C# [lab]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Programowanie aplikacji wieloplatformowych [lab]
  • gr.: N22-31
    Sobota 30.05.2020
    godz.: 17.00-18.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

dr Joanna Próchniak

dr Małgorzata Rymarzak

dr Joanna Sadkowska

dr Anna Siemionek
  • Analiza finansowa [ćw]
  • gr.: N21-21
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Controlling strategiczny [w]
  • gr.: N31-31
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 18.45-19.30
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Podstawy controllingu [w]
  • gr.: N21-21
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 20.15-21.00
    sala 209
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-31
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-51
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-52
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

    gr.: N21-53
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    E
    termin drugi

  • Sprawozdawczość finansowa [WDW]
  • gr.: N34-01
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Piątek 05.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 209
    Z
    termin drugi

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań
  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: N33-25
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-31
    Piątek 12.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 226
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 226
    E
    termin drugi

    gr.: N33-31
    Piątek 11.09.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 226
    E
    termin drugi

dr Sylwia Silska-Gembka

prof. uczelni, dr hab. Ewelina Sokołowska
  • Zarządzanie kapitałem przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N31-31
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 205
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Rachunkowość ubezpieczycieli [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Jędrzej Strumiłło
  • Mikroekonomia [ćw]
  • gr.: N11-04
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 320
    Z
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski
  • Finanse [w]
  • gr.: N13-01
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość banków [ćw]
  • gr.: N31-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 222
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala 222
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość banków [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala 222
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 222
    E
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala 222
    E
    termin drugi

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Rynki finansowe [w]
  • gr.: N33-25
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-31
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-25
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N33-31
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala 125
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Agnieszka Szpitter

dr Dawid Szramowski

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska

dr Karol Śledzik
  • Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa [w]
  • gr.: N21-21
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-31
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-51
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-52
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-53
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-41
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-11
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-51
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala 223
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-21
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N21-31
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N21-51
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N21-52
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N21-53
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N22-41
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N23-11
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: N23-51
    Sobota 12.09.2020
    godz.: 09.45-10.30
    sala 223
    E
    termin drugi

dr Justyna Tanaś

prof. uczelni, dr hab. Dariusz Trojanowski

dr Krzysztof Ulanowski
  • Socjologia [WDW]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-32
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-01
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-03
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Piotr Walentynowicz

dr Katarzyna Welzant

dr Dariusz Wieczorek
  • Controlling finansowy [w]
  • gr.: N31-31
    Sobota 06.06.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala 209
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-31
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-14.15
    sala 209
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Anna Wojewnik-Filipkowska

prof. uczelni, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Mikroekonomia [w]
  • gr.: N11-01
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 405
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala 405
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Henryk Woźniak

prof. uczelni, dr hab. Piotr Wróbel

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Projektowanie systemów informatycznych [w]
  • gr.: N32-51
    Sobota 20.06.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-30
    E
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Ewa Wycinka

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: N31-51
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 31.05.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N22-41
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-41
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 17.45-20.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość banków [ćw]
  • gr.: N31-53
    Sobota 13.06.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 05.09.2020
    godz.: 11.30-14.15
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość jednostek budżetowych [ćw]
  • gr.: N31-52
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 07.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość [w]
  • gr.: N11-01
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Niedziela 21.06.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Niedziela 13.09.2020
    godz.: 17.45-18.30
    sala 204
    E
    termin drugi