Strona główna » Studia
Studia
Ogłoszenia dla studentów
Konsultacje z dr E. Malinowską »

Szanowni Studenci!

Konsultacje z dr inż. Ewą Malinowską w dniu 28.01.2021 zostały przeniesione na godz. 08.00.
Link do konsultacji pozostanie taki sam.


 

Przeniesione konsultacje - Dawid Szramowski »
Konsultacje z dnia 27.01.2021 zostają przeniesione na 27.01.2021 godz. 09.45-10.30
ZAPISY NA SPECJALOŚCI - UWAGA STUDENCI KIERUNKU ZARZĄDZANIE »

Szanowni Państwo,

Decyzją Dziekana Wydziału Zarządzania, na kierunku Zarządzanie (licencjackie studia niestacjonarne) została dodatkowo uruchomiona trzecia specjalność - Zarządzanie Organizacjami.

W związku z tą decyzją zmieniły się ogłoszone 18.01.2021 wyniki zapisów.

Przypominamy, że miejsce w grupach specjalnościowych obliczane jest na podstawie przedstawionych przez Państwa preferencji oraz uzyskanej w toku studiów średniej ocen.

Dzięki uruchomieniu kolejnej specjalności aż 90% studentów kierunku Zarządzanie dostała się na najbardziej pożądaną specjalność (z pierwszego wyboru). Cieszymy się, że dzięki temu będą mogli Państwo lepiej rozwijać swoje zainteresowania.

Nowe wyniki: http://specjalnosc.wzr.pl/niestac_zarz

Termin zajęć „Środowisko wielokulturowe” »

Zajęcia z przedmiotu "Środowisko wielokulturowe" - prowadzący mgr Jacek Kuchta - odbędą się online 30.01.2020 w godz. 8.45-13.00.

Prowadzący skontaktuje się z grupą N22-31przekazując dostęp do zajęć.

Katedra Ekonometrii »

Konsultacje dr hab. Anny Zamojskiej, prof. UG odbywają się stacjonarnie, w pokoju 111 według terminów podanych na stronie. Wszystkie pozostałe konsultacje pracowników Katedy Ekonometrii odbywają się online za pośrednictwem MS TEAMS.

Katedra Statystyki »

Konsultacje prof. dr hab. Mirosława Szredera odbywają się stacjonarnie, w pokoju 100 według terminów podanych na stronie. Wszystkie pozostałe konsultacje pracowników Katedy Statystyki odbywają się online za pośrednictwem MS TEAMS.